GEREKEN DESTEĞİ VERMEYE HAZIRIZ

Zonguldak İli Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Selahattin Güney , Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Op. Dr. Hüseyin Uysal’ı makamında ziyaret etti. Güney , Üretim ve istihdam sağlayan her türlü girişimi desteklemeye hazırız. dedi.

GEREKEN DESTEĞİ VERMEYE HAZIRIZ

gundemeregli.com Zonguldak İli Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Selahattin Güney, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Op. Dr. Hüseyin Uysal´ı ziyaret ederek, çalışmalarla ilgili bilgi verdi. Zonguldak bölgesinde üretilen Kestane Balı’nın marka olarak tescillendiğini, bu yıl uygulamalı eğitim merkezinde bal dolumunun yapılarak ambalajlı olarak satışının yapılacağını söyleyen Güney, Bozoklar mevkiinde kurulan uygulamalı eğitim merkezinin çevre düzenlenmesinin yapılması konusunda destek istedi. 

Dünyada ilk olacak olan geniş kapsamlı sağlık merkezini kurma çalışmalarının da devam ettiğini söyleyen Güney, Uluslararası önem taşıyacak olan bu merkez için yer tespitinin yapıldığını, Perşembe günü Orman Genel Müdürlüğü ile yer tahsisi konusunda görüşme yapacaklarını da ifade etti.  

GEREKEN DESTEĞİ VERECEĞİZ                                                                                                     

Zonguldak İli Arı Yetiştiricileri Birliği Başkanı Selahattin Güney ve beraberindekileri kabulünde konuşan Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Op. Dr. Hüseyin Uysal´da  Üretim ve istihdam sağlayan her türlü girişimi desteklemeye hazırız. dedi.  Uysal, Gerek bal dolum tesisinin bulunduğu uygulamalı eğitim merkezinin eksiklikleri, gerekse eğitim merkezi projenin yapılmasında gereken desteği vermeye hazırız. şeklinde konuştu.

 

 

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2014, 09:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48