Gökçebey OSB’de işlem tamam

Gökçebey OSB’de işlem tamam

Ak Parti Gökçebey İlçe Başkanı Erkan Soner Kodaman, OSB’nin kurulumunun gerçekleşeceğininin müjdesini verdi. Soner, sürecin başından buyana emeği ve desteği olan Milletvekillerine kamu kurum ve kuruluşların yöneticilerine ve katkısı olan herkese teşekkür etti.

Erkan Soner Kodaman konuya ilişkin bir açıklama yaparak; “Gökçebey OSB yer seçimi kamu kurum ve kuruluşlarının katılımıyla malumunuz olduğu üzere 13/10/2021 de Valiliğimiz toplantı salonunda yapılmış olup, 64 hektar buyuklüğündeki alan geçen yasal 1 aylık itiraz ve eksikliği tamamlama süresi sonunda kesinleşmiş olup imar planlarına esas yapılaşma koşullarının belirtildiği ayrıntılı jeolojik - jeoteknik etüt raporlarının çıkarılması için sanayi ve teknoloji Bakanlığımız il müdürlüğüne gerekli talimatları vermiş ve il Özel idare Genel Sekreterliği’ne ihale edilmek üzere dosya yollanmıştır. Bakanlığımız bu iş ve işlemler için bir(1) yıl süre tanımış olmasına rağmen, ihale ilan ve itiraz ile iş yapımı için tahmini 3-4 ay gibi bir süreçte bu işleri de sonuçlandırarak ilçemize resmi olarak OSB nin kurulumunun gerçekleşmiş olacağının müjdesini siz değerli hemşerilerime vermenin mutluluğunu yaşıyor, öncelikle Gökçebey OSB sürecinin en başından geldiğimiz noktaya kadar çok büyük emeği ve desteği olan kıymetli Milletvekillerimiz, kamu kurum ve kuruluşları-yöneticileri, TSO’lar ve katkısı olan herkese minnet ve şükranlarımı sunuyorum.
Her şey Gökçebey için, herşey sizler için. Bizi izlemeye devam edin hizmetler peşi sıra geliyor inşallah” ifadelerini kullandı.

Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48