Hayır çarşısını Başkan Keleş hizmete soktu

Hayır çarşısını Başkan Keleş hizmete soktu

Hayır çarşısını Başkan Keleş hizmete soktu

İhtiyaç sahibi kişiler için yapılan, içinde gıda, temizlik, giysi, kırtasiye gibi ürünlerinin yer aldığı Hayır Çarşısı açıldı.
Düzce Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü bünyesinde hizmete giren ‘Hayır Çarşısının açılışına Vali Yardımcısı Hasan Bağcı, Düzce Belediye Başkanı Mehmet Keleş, protokol mensupları ile davetliler katıldı.
İhtiyaç sahibi kişiler için yapılan, içinde gıda, temizlik, giysi, kırtasiye gibi ürünlerinin yer aldığı ‘Hayır Çarşısının açılışında konuşan Başkan Mehmet Keleş, sosyal hizmetlere bir yenisini daha eklediklerini belirterek Daha önce aşevi, 60 yaş ve üstü kişiler için yaşam merkezi ve evde sağlık bakım hizmetlerini faaliyete geçirmiştik. Bunlara ilaveten ihtiyaç sahibi kişilerin yararlanacağı, içinde gıdadan, temizlik malzemesine kadar malzemelerin yer alacağı hayır çarşısını açıyoruz. Düzce Belediyesi vatandaşların taleplerine her zaman önem veren ve buna göre projeler üreten bir belediyecilik anlayışını benimsemiştir. Kimse yoksa biz varız dediğimiz her projemizde önemli çalışmalara imza attık ve atmaya devam ediyoruz. Yalnızca Düzcede değil, yardıma muhtaç olduğunu bildiğimiz her yere ulaşmaya çalışıyoruz. Şimdi burada da oluşturduğumuz çarşıda ihtiyaç sahiplerinin taleplerini karşılamak amacıyla hayırseverlerin de desteği ile hizmetin açılışını gerçekleştiriyoruz dedi.
Yardımlaşma önemli
Vali Yardımcısı Hasan Bağcı da İnsanlar arasında yardımlaşma ve dayanışma çok önemlidir. Bu tür hizmetler bu açıdan çok önemlidir. Belediyecilik anlayışı içinde önemli bir hizmete imza atıldı. İhtiyaç sahipleri adına Düzce belediyesini kutluyorum. Bu hizmetlerin artarak devam edeceğine inanıyorum diye konuştu.
Konuşmaların ardından Müftü Selami Emenin yaptığı dua ile hayır çarşısı hizmete girdi.

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2017, 09:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48