" Hedefe Koşacak Bir Takım Yaratacağız”

" Hedefe Koşacak Bir Takım Yaratacağız”

Zonguldak Kömürspor Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Hacı Demir, yeni teknik adam Cafer Aydın ile birlikte yeni sezonda hedefe getirecek bir takım yaratacaklarını açıkladı.  

2021– 2022 Futbol Sezonunda yeni teknik adam Cafer Aydın ile birlikte Zonguldak Kömürspor’u hedefe getirecek bir takım yaratacaklarını belirten Zonguldak Kömürspor yönetim Kurulu üyesi Hüseyin Hacı Demir, “Şehrimize yakışır bir takım, Taraftar gruplarımız ve tüm Zonguldaklılarla birlikte hedefe koşacak bir takım yaratacağız”dedi. 

Ayrıca, Demir, yeni teknik adam Cafer Aydın’ın transfer edilmesi konusunda verdiği 5-6 isim olmak üzere kendilerinin de transfer etmek istediği oyunculara da onay verdiğini belirtti. 

TEKNİK ADAM 5-6 OYUNCU İSMİ VERDİ, BİZİMDE TRANSFER ETMEMİZ GEREN OYUNCULARADA ONAY VERDİ
Zonguldak Kömürspor’un yeni teknik adamı Cafer Aydın’ın transfer için 5-6 isim verdiğini ayrıca kendilerinin de transfer etmek istediği oyunculara da onay verdiğini belirten Zonguldak Kömürspor yönetim kurulu üyesi Hüseyin Hacı Demir, ‘’Yeni teknik adam Cafer Aydın’la görüş birliği yaptık.  Hocanın da bazı talepleri oldu, çoğunu da yerine getirdik biz. Getireceğimize de söz verdik. Bizde hocadan bazı şeyler istedik, hoca da  ‘’ben gereken her şeyi yaparım, iddiasız takımda hocalık yapmam’’ dedi.  Bizde bu doğrultuda şampiyonluk ve play-off’u zorlayacak bir takım yapmaya çalışacağız.  Hoca bize 5-6 tane isim verdi transfer etmemiz konusunda. Ayrıca bizimde transfer etmemiz gereken isimler konusunda hoca ile görüş alışverişinde bulunduk.  O isimlere de onay verdi’’dedi. 

HEDEFE OYNAYACAK BİR KÖMÜRSPOR YARATACAĞIZ
Yeni teknik adam Cafer Aydın ile hedefe koşacak bir takım yaratacaklarını belirten Zonguldak Kömürspor yönetim kurulu üyesi Hüseyin Hacı Demir, ‘’Özellikle teknik adam Cafer Aydın’ın kümeye oynayan takım değil, şampiyonluk ve olay-off oynayacak takım yaratmak istediğini belirtti.  Hocanın hedefleri var. Bu hedeflerini de Zonguldak Kömürspor üzerinden yapmayı planlıyor. Bizde hocanın hedeflerinden ve konuşmasından keyif aldık. Bu doğrultuda yapacağımız transferlerle hedefe oynayacak bir Zonguldak Kömürspor yaratacağız’ ’dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48