İşin arkasında Kolanyacı Karaduman mı var?

İşin arkasında Kolanyacı Karaduman mı var?

İşin arkasında Kolanyacı Karaduman mı var?

16 Mayis Referandumda üzerinde Metin Karaduman yazılı kolanyaları dağıttığı için adı Kolanyacı Karadumana çıkan AK Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman merkez ilçede referandumda çıkan hezimetin altında kaldı.
Zonguldakta ismi Merkez İlçe Başkanlığı için geçen İsmail Ofluoğlunu kendine yakın yayın organında hedef aldıran Karaduman, Devrek bastonundan siyasi rant sağlamaya çalışıyor.
Başarısız olan ve metal yorgunluk olan teşkilatların genel merkez tarafından değişeceği yönündeki sinyallerini iyice ensesinde hisseden kolanyacı Karadumanın bu sebeple Ofluoğlunu yönelik karalama kampanyasına başlattığı iddia ediliyor.
AK parti 3. Sıra Milletvekili Özcan Ulupınar ile Karadumanın her adımını haber yapan ve her iki isme yakınlığı ile bilinen malum gazetenin Karadumandan aldığı mesajla Ofluoğlunu hedef tahtasına otutturduğu ileri sürülüyor.
Kamuoyu Karadumanın merkezdeki referandum basararısızlığını ört bas etme girişimlerini yine başlattı karalama kampanyalarına şeklinde yorumlandı.

Güncelleme Tarihi: 04 Haziran 2017, 10:17
YORUM EKLE
YORUMLAR
yahya
yahya - 6 yıl Önce

Bu kolanyaları kaça satıyor?
Parayı bu gazetecıye mı yatırıyor?
soruyoruz cevap versın..

OSMAN
OSMAN - 6 yıl Önce

BAŞKA KİMLER VAR ACABA BU İŞİN ARKASINDA..

CENGİZ
CENGİZ - 6 yıl Önce

TEK OMU VAR ACABA.İL YÖNETİMİNDE BULUNAN HAİNLER,İLÇE YÖNETİMİNDE BULUNAN HAİNLER..CUMHURBAŞKANIM HERŞEYİ İYİ BLİYOR..İHALE KOVALANYANLAR.ÖZEL İDAREYE İHALEUSULU MAL VERENLER.DAHDA NELER NELER.AZ KALDI AZ..

senol
senol - 6 yıl Önce

bunlar icin her sey para herseyı paraya verırler

RAMAZAN
RAMAZAN - 6 yıl Önce

KAÇ SENEDE SERVETINE SERVET KATTIN AÇIKLAAA.İLÇE BAŞKANI OLUNCA SERVET ARTIŞI OLDUMU LÜTFEN ARAŞTIRRILSIN..YOK ÖLE YAĞMA YOKKK

SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48