Kadın Gücü Kooperatifi'nden EGD ziyareti

Kadın Gücü Kooperatifi'nden EGD ziyareti

Kadın Gücü Kooperatif Başkanı Neriman Posbıyık,  “Önemli olan doğru haber, doğru habercilik ve vatandaşa, halka, izleyenlere, okuyanlara doğruları aktarmak. Hep beklediğimiz bu! Buna hasret kaldık, genel anlamda söylüyorum. Türkiye genelinde gruplara ayrıldık, parçalara bölündük. Ama basının hiçbir zaman tarafı olmamalı diye düşünüyorum ben. Tabi gönül verdiği taraf olacaktır ama her yere eşit olamasa dahi, haksızlık yapmayacağına da inanıyorum” dedi.

Kdz. Ereğli’de kadınlara istihdam kapısı açmayı, kadın üreticileri bir araya getirmeyi, pazarlama yöntemlerini geliştirmeyi hedefleyen ve yöresel ürünlerin marka haline gelmesi için girişimlerde bulunan ve başkanlığını Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ın eşi Neriman Posbıyık’ın yaptığı Kdz. Ereğli Kadın Gücü Kooperatifi Yönetimi’nin nezaket ziyaretleri devam ediyor.

Kdz. Ereğli Kadın Gücü Kooperatif Başkanı Neriman Posbıyık ve beraberindeki yönetimi Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı Şafak Erel ve yönetimini ziyaret ederek, çalışmalarında başarı dileğinde bulundu.

Neriman Posbıyık, Mart ayında yapılan Ereğli Gazeteciler Derneği kongresi sonucunda Şafak Erel Başkanlığında oluşan yeni yönetimi kutlayarak, “Birlik ve beraberliği de sağlamada zaten hepimizin de aynı duygu ve düşüncelerle gönülden sizleri destekledik. Başarılarınız daim olsun. Önemli olan doğru haber, doğru habercilik ve vatandaşa, halka, izleyenlere, okuyanlara doğruları aktarmak. Hep beklediğimiz bu! Buna hasret kaldık, genel anlamda söylüyorum. Türkiye genelinde gruplara ayrıldık, parçalara bölündük. Ama basının hiçbir zaman tarafı olmamalı diye düşünüyorum ben. Tabi gönül verdiği taraf olacaktır ama her yere eşit olamasa dahi, haksızlık yapmayacağına da inanıyorum. Hele ki sizin yönetiminizin ve siz Şafak Erel’in bu konudaki hassasiyetini biliyorum” şeklinde konuştu.

Başkan Neriman Posbıyık, Kendisine yöneltilen Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Merkezi’nce düzenlenen Tarımsal Kalkınma Zirvesi’nin verimli olup olmadığı sorusu üzerine, “CHP’li 160 belediyenin katıldığı 300’ün üzerinde tarım kooperatifi de yer aldığı zirvede ürünlerimiz oldukça büyük bir ilgiyle karşılandı. Katılımın yüksek olduğu bu zirvede standımıza gösterilen ilgi bizleri mutlu etti. Kadın Gücü Kooperatifi olarak ilk defa bu tür bir platformda yer aldık. Zamanla ürünlerimizi ülke genelinde tanınmasını sağlamayı hedefliyoruz. Her birimiz büyük bir istek ve özveriyle çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.   

Ereğli Gazeteciler Derneği Başkanı Şafak Erel’de ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde hizmete açılan ve Başkanlığını Neriman Posbıyık’ın yaptığı Kdz. Ereğli Kadın Gücü Kooperatifi Yönetimi’nin kısa sürede birçok başarılı çalışmaya imza attığını belirterek, ziyaretten dolayı teşekkür etti.

Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48