“KARDEMİR VE ERDEMİR YETKİLİLERİNE TEŞEKKÜR EDERİM”

“KARDEMİR VE ERDEMİR YETKİLİLERİNE  TEŞEKKÜR EDERİM”

“KARDEMİR VE ERDEMİR YETKİLİLERİNE TEŞEKKÜR EDERİM”
Zonguldak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Metin Demir; “KARDEMİR ve ERDEMİR’in metalurjik kömür ihtiyacının öncelikle Zonguldak’ta üretilen yerli kömürden karşılanması ile ilgili temaslarımız ve çalışmalarımız sonucunda KARDEMİR yönetimi teknik ekibi ile birlikte, davetimiz üzerine İlimize gelip Rödevanslı Sahaların çalışma sistemlerini ve koşullarını yerinde gördüler.
KARDEMİR heyetinin, rödevanslı saha işletmelerinden olumlu izlenimlerle ayrıldığı söyleyebilirim. İlimizdeki rödevanslı saha işletmeleri, ürettikleri kömürü lavuar tesislerinde yıkama işlemine tabi tuttuktan sonra demir çelik sektörünün ihtiyacı yüksek kaliteli düşük küllü kömür elde edebilmektedirler. KARDEMİR ve ERDEMİR’in ihtiyacı olan metalurjik kömürün Zonguldak’ta üretilen yerli kömürden karşılanması gerekliliğini düzenlediğimiz toplantı ve görüşmelerde sürekli dile getirmekteyiz. İlimizin ekonomisi ve istihdamı için çok faydalı olacağına inanmaktayım.
Davetimizi geri çevirmeyerek, talebimizi yerinde bulan KARDEMİR A.Ş Genel Müdürü Sayın Necdet Utkanlar başta olmak üzere, vakit ayırarak incelemelerde bulunan KARDEMİR A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Muhammed Ali Oflaz ve beraberindeki teknik heyete teşekkür ederim.

Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48