Kaymakam minik Muhammet'e top aldı!

KORONA VİRÜS SALGINI TEDBİRLERİ ÇERÇEVESİNDE EVİNDEN ÇIKAMAYAN VE CANI SIKILAN DEVREKLİ KÜÇÜK BİR ÇOCUĞUN TOP VE TOMBALA İSTEĞİNE KAYMAKAMLIK DUYARSIZ KALMADI.

Kaymakam minik Muhammet'e top aldı!

Korona virüs salgını tedbirleri çerçevesinde evinden çıkamayan ve canı sıkılan Devrekli küçük bir çocuğun top ve tombala isteğine Kaymakamlık duyarsız kalmadı.

Zonguldak’ın Devrek ilçesinde yaşayan Muhammet Karakurt isimli küçük çocuk, salgın nedeniyle tedbirler çerçevesinde evden çıkmadığından Kaymakamlık Vefa Sosyal Destek Grubunu telefonla arayarak kendisi için top ve tombala oyun seti istedi.

Korona virüs nedeniyle sokağa çıkamadığı için destek grubunu arayan küçük Muhammet’in talebi ilgililer tarafından İlçe Kaymakamı Ümit Altay’a iletildi. Örnek davranışı nedeniyle çocuğun isteğinin derhal yerine getirilmesi talimatı veren Altay, Muhammet Karakurt’a bir de mektup göndererek, mektubunda, ”İsteklerin yerine getirildi. Polis ağabeylerin sana top ve tombalanın teslim edecekler. Evden çıkmayıp kurallar uyduğun için seni tebrik ediyor, sana ve ailene sevgi ve selamlarımı iletiyorum” ifadelerine yer verdi.

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2020, 17:35
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48