KDZ.EREĞLİ TSO BASKIYA BOYUN EĞMEDİ

KDZ.EREĞLİ TSO  BASKIYA BOYUN EĞMEDİ

Kdz Ereğli TSO Organ Seçimlerini tüm gruplarda kazanarak tarihi bir başarıya imza atan Ereğli TSO Başkanı Arslan Keleş, “Biz, bize oy veren-vermeyen herkesin TSO’suyuz. Herkesin başkanıyız, herkesin yönetim kuruluyuz. Herkese eşit mesafedeyiz. Bizim için kimseyi ayrıştıracak, ötekileştirecek bir durum söz konusu değil” dedi.

Keleş, seçim sonuçlarının resmi olmayan sonuçlara göre kesinleşmesinin ardından, üyelere hitaben yaptığı konuşmada, güzel bir seçim süreci yaşandığını söyledi.

Seçimin huzur ve sükûnet içinde geçtiğini ifade eden Keleş şöyle konuştu:

“Seçim öncesinde bazı gerginlikler olmuş olabilir ama bunların hepsi geride kaldı. TSO Seçmeni iradesini ortaya koydu ve bu da 7-0 bir sonuçla, bizim birlikte çalıştığımız 20 meclis üyesinin seçilmesiyle sonuçlandı.  Birlikte çalıştığımız arkadaşlarımızdan ayrı kalmak istemezdik. 20 meclis üyesi olarak mecliste görev yapacağız. İnşallah Ereğli için bundan sonrası hayırlı olur.

Bizim amacımız kimseye hesap sormak değil. Sonuçta kazanan Ereğli oldu. Biz, bize oy veren-vermeyen herkesin TSO’suyuz. Herkesin başkanıyız, herkesin yönetim kuruluyuz. Herkese eşit mesafedeyiz. Bizim için kimseyi ayrıştıracak, ötekileştirecek bir durum söz konusu değil.

Bir grubu kaybetsek üzülürdüm. Bütün arkadaşlarım öyle cansiperane çalıştılar ki. Her akşam ellerinden gelen gayreti gösterdiler. Bu şunu da gösteriyor: iyi bir ekip kurmuş, iyi yol arkadaşlarıyla yola çıkmışız. Bu bir iki kişinin başarısı değil. Total bir başarı. Bu yüzden en çok teşekkürü birlikte çalıştığım arkadaşlarım hak ediyor.

Yedi sıfırlık tahminim tuttu. Ereğli TSO tarihinde böyle bir sonuç var mı bilmiyorum ama demek ki insanların teveccühü. Bunu hak etmiş olmaktan dolayı mutluyum. Demek doğru işler yapmışız, insanlara dokunmuşuz. Söylediklerimiz daha inandırıcı gelmiş ki biz yapamayacağımız hiçbir şeyin taahhüdünü vermedik.

Pazartesi gününden itibaren, tam süreci bilmiyorum ama çok kısa sürede yeni TSO yönetim kurulunu teşkil eder, çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam ederiz.”

Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER