“KENDİ ÇALIP KENDİ OYNUYOR”

“KENDİ ÇALIP KENDİ OYNUYOR”

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP)Merkez İlçe Başkanı Ebru Uzun, MHP İl Başkanı Varol Demirköse’nin kendisine ve partisine yönelik açıklamalarına tepki göstermek amacıyla parti binasında açıklamalarda bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP)Merkez İlçe Başkanı Ebru Uzun, “Sn Mevlüde Yalçıner’in taziye ziyareti sonrası MHP İl Başkanı bir tasarrufta bulunmuş ve kendisini görevden almıştır. Bu konuyu açan da tasarrufta bulunan da ne Ebru Uzun ne de İlçe Başkanlığını büyük bir gururla yapmakta olduğum Cumhuriyet Halk Partisidir. Sn. Demirköse kendi çalıp kendi oynamaya devam etmektedir”diye konuştu.

Başkan Uzun açıklamasında şu ifadelere yer verdi;

Sn Mevlüde Yalçıner’in taziye ziyareti sonrası MHP İl Başkanı bir tasarrufta bulunmuş ve kendisini görevden almıştır. Bu konuyu açan da tasarrufta bulunan da ne Ebru Uzun ne de İlçe Başkanlığını büyük bir gururla yapmakta olduğum Cumhuriyet Halk Partisidir. Sn. Demirköse kendi çalıp kendi oynamaya devam etmektedir. Bugün gördüğüm basın açıklamasında birbirinden saçma, birbirini yalanlayan, birbiri ile çelişen, baştan  sona kadar kin ve nefret saçan, iftiraya bulanmış cümleler kurmayı maharet saymış olmalı ki, hızını alamayıp ahlakımızı sorgulama hadsizliğine vardırmış konuyu.

İlgili açıklamasını kendisinin de tekrar izlemesini öneririz. Lafa gelince Türk Milliyetçiliği taslayan Sn. Demirköse keşke Türkçe’yi de düzgün konuşabilseymiş. Eminiz ki izlediğinde bize hak verecektir. Sn. Demirköse, Mevlüde Hanım diyor ki; taziye ziyaretine gittim. Bu noktada Sn. Mevlüde Hanımın beyanı esastır. İnanırsınız yada inanmazsınız o sizin vicdanınıza kalmış bir durumdur. Ancak hakaretlerinize dur demek de bizim sorumluluğumuzdur.

Bu kin, nefret söylemlerinizi ve hakaretlerinizi en güçlü şekilde kınarken dava açma hakkımızı da saklı tuttuğumuzu bilmenizi isteriz. Umarız bundan böyle parti içi hesaplaşmalarınızı bir daha bizim üzerimizden görme yolunu tercih etmezsiniz.”

Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48