KENDİNİ YAKMIŞTI...

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde çakmakla oynarken benzinle kendini yakan 8 yaşındaki Eymen Ç., tedavisinin ardından Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yanık Tedavi Merkezi'ne sevk edildi.

KENDİNİ YAKMIŞTI...

Zonguldak'ın Alaplı ilçesinde, fındık bahçesinde çakmakla oynayan 8 yaşındaki Eymen Ç.; çakmakla oynadığı sırada yakınındaki benzin dolu bidon alev aldı. 8 yaşındaki Eymen Ç., tedavisinin ardından Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yanık Tedavi Merkezi'ne sevk edildi.
Edinilen bilgilere göre; olay, Zonguldak'ın Alaplı ilçesine bağlı Yenidoğanlar Köyü Merkez Mahallesindeki fındık bahçesinde meydana geldi. İddiaya göre; dedesi ve kardeşi ile birlikte tarlaya ot biçmeye giden 8 yaşındaki E.Ç. çakmak ile oynarken, bir anda alev aldı. Eymen Ç.'nin seslerini duyan dedesi Tahir Ç., alevler için de kalan torununa kendi imkanlarıyla müdahale etti. Kısa sürede söndürülen alevler sonrası yüzü ve vücudunda ağır yanıklar oluşan Eymen Ç., ambulansla hastaneye kaldırıldı.
Vücudunda yüzde 40 oranında 2'inci ve 3'üncü derece yanıklar bulunan Eymen Ç.'nin, hastanede yapılan müdahalenin ardından Kocaeli ili Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yanık Tedavi Merkezi'ne sevk edilerek tedavi altına alındığı öğrenildi.

Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48