Mac Makyaj Ürünleri

Profesyonel makyajcıların 1 numaralı tercihi yine Mac Makyaj Ürünleri oldu.

Mac Makyaj Ürünleri

Mac Makyaj Ürünleri

Mac Makyaj markası tüm dünyada Televizyon şirketlerinin , defile organizasyonlarının, mankenlerin ve yıldızların makyajında kullanılan marka olarak tanınır.  Ürünlerinde ambalaj ve kutulara çok para harcamak yerine, içerik kalitesine önem veren ve yüksek kaliteli makyaj ürünleri sunmasına rağmen , ekonomik ürünler sunan Mac Makyaj ürünleri ülkemizde de şirketin kendi bünyesinde açtığı 13 adet mağaza ile satışa sunuluyor.

Mac Makyaj ürünleri, İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Bursa gibi büyük şehirlerin dışında da oldukça talep gören ve aranan bir marka. Markanın ürünleri arasında, fondötenler, allıklar , kapatıcılar, ruj ve ojeler, takmak kirpikler, makyaj bazı ürünler, concealer ve göz çevresi makyaj ürünleri yanında özellikle makyaj fırçaları ile çok ün yaptığı biliniyor.

Mac makyaj mağazalarında aynı zamanda makyaj eğitimi veriliyor. Mac makyaj eğitimi alabilmek için 200 TL civarında Mac makyaj ürünü satın almak ve randevu kaydı yaptırmak yeterli.

Markanın mağazalarına uzak yerlerde yaşıyorsanız bunun için üzülmenize gerek yok zira tüm Mac Makyaj ürünleri aynı zamanda    adresinde üstelik %10 indirimli olarak satılıyor. Ürünler siparişinizle aynı gün kargoya veriliyor ve dilerseniz kapıda nakit ya da kredi kartı ile de ödeme yapabiliyorsunuz.

 

Güncelleme Tarihi: 02 Temmuz 2013, 14:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48