MHP'lilerden Huzurevi ziyareti...

18-24 Mart Yaşlılar Haftası çerçevesinde Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Zonguldak İl, İlçe ve belde kadın kolları ile Asenalar Merkez Huzurevi’nde kalan yaşlıları ziyaret etti.

MHP'lilerden Huzurevi ziyareti...

MHP Zonguldak İl Kadın Kolları Başkanı Mevlüde Yalçıner, Kozlu İlçe Kadın Kolları Başkanı Türkan Özdemir, Çatalağzı Belde Kadın Kolları Başkanı Reyhan Açıkgöz ve Asenalar Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı Zonguldak Merkez Huzurevi’nde kalan yaşlıları ziyaret ederek “Yaşlılar Haftası” nı kutladılar. Yalçıner ve beraberindeki Asenalar huzurevinde kalan yaşlılarla sohbet ederek hediye takdim ettiler.

MHP Zonguldak İl Kadın Kolları Başkanı Yalçıner ziyaret dolayısıyla yaptığı açıklamasında; “18-24 Mart Yaşlılar Haftası büyüklerin varlığının bağlı olduğu ailenin temel dirliğidir. Çocuklarımıza, büyüklerimize sevgi ve saygıyı çok iyi anlatıp, aradaki köprüyü daha da sağlamlaştırmalıyız. Yaşlılara sevgi ve saygıyı göstermek insani görevdir. Onlara baktığımızda aynada kendimizi görmeliyiz. Büyük Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk, “Bir milletin yaşlı vatandaşlarına ve emeklilerine karşı tutumu o milletin yaşama kudretinin en önemli kıtasıdır” demiştir. Geçmişte çok güçlüyken ülke ekonomisine katkı sağlamış nesiller yetişmiş, var gücüyle çalışmış büyüklerimize karşı minnet, sevgi ve saygıyla yaklaşmalıyız. Yaşlılar Haftası vesilesi ile MHP Kadın Kollarımız ile birlikte değerli büyüklerimizin Yaşlılar Haftası’nı kutluyor, nice sağlıklı mutlu günler temenni ediyor, saygıyla, sevgiyle ellerinden öpüyoruz” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2017, 21:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48