OBM´YE 8 DAİMİ İŞÇİ ALIMI İÇİN KURA ÇEKİLDİ

OBM´YE 8 DAİMİ İŞÇİ ALIMI İÇİN KURA ÇEKİLDİ

Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü'ne (OBM) bağlı işyerlerine engelli İşçi ve eski hükümlü statüsünde daimi işçi alımı için kura çekimi yapıldı.

Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü'nde; Bartın'a; 1 engelli, Karabük''e; 3 engelli, 2 eski hükümlü, ve Zonguldak'a ise 1 engelli ve 1 eski hükümlü olmak üzere toplam 8 daimi işçi alımı için kura çekimi yapıldı.

Cumartesi günü Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü tesisinde gerçekleştirilen kura çekim törenine Orman Bölge Müdürü Faruk Bayraktaroğlu, Orman Bölge Müdürlüğü üst düzey yetkililer ve kuraya başvuran engelli ve eski hükümlüler katıldı.

Noter huzurunda gerçekleştirilen kura çekiminde heyecan doruktaydı.

Katılımcılara hitap eden Orman Bölge Müdür Yardımcısı Orhan Şahin, Kurada belirlenen asil ve yedek isimlerden engelliler mülakata, eski hükümlüler ise uygulama sınavına tabi tutulacaklarını söyledi

Kur'a çekimine; Zonguldak eski hükümlü 43 kişi, Zonguldak engelli 151 kişi, Karabük eski hükümlü 20 kişi, Karabük engelli 124 kişi, Bartın engelli 69 kişi olmak üzere toplam 406 kişi başvurdu.

Noter huzurunda çekilen kura sonuçları 14 Şubat 2022 tarihine kadar Bölge Müdürlüğü (https://www.zonguldakobm.gov.tr) web sayfasında ilan edilecek.

Zonguldak Orman Bölge Müdürü Faruk Bayraktaroğlu yaptığı açıklamada kura çekiminin hayırlı uğurlu olması dileğinde bulundu.

Kura çekiminde asilden ismi çıkan Orkun Özen'de; "Çok mutluyum ve bundan sonraki süreci bekleyeceğim" dedi. Kura çekimi kamera kayıt altına alındı.

Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48