‘’ONLARI ALLAH’A HAVALE EDİYORUM’’ DEDİ.

Zonguldak Belediye Başkanı Dr. Ömer Selim Alan, geçtiğimiz hafta Zonguldak'ı etkisi altına alan kar yağışının ardından belediye ekiplerinin tuzlama çalışmalarında sınıfta kaldığı yönünde ki eleştirileri kabul etmediğini söyledi.

‘’ONLARI ALLAH’A HAVALE EDİYORUM’’ DEDİ.

Ekiplerin 7-24 görevleri başında olduğunu ve 550 tona yakın tuzlama çalışması yapıldığını ifade eden Başkan Alan, eleştiri yapanları Allah'a havale ettiğini belirterek şöyle konuştu: "Ne yaparsak yapalım, yüzde yüz memnuniyet şansı yok. Tuzlama yapılmadığı söylemlerini kabul etmiyoruz ve red ediyoruz. En ufak bir sıkıntı yaşamadık. Ana arterlerimiz her dakika açıktı. Zonguldak belki de 15 yıldır eksi 5-6 dereceleri görmedi. Kar yağışının kesilmesinin ardından buzlanmanın önüne geçebilmek için 98 arkadaşımız 22 araç ile beraber 550 tona yakın tuzlama gerçekleştirdi. Nedense Zonguldak'ta bir yapı var ki sürekli bizim emekçi kardeşlerimizin eksi 5-6 derece de yaptıkları gayretleri, tuzlamaları ve çalışmaları bir an da silip atıyorlar. Ömer Selim Alan'ı konuşmak için, popüler olmak için konuşuyorlar! Ben onları Allah'a havale ediyorum. 
Daha önce de söyledim aksaklık, eksiklik kabul etme şansımız yok ama yüzde yüz yaptık da diyemeyiz. Acaba diyorum sadece Zonguldak'a mı kar yağdı? İlçelerimizde bu kadar kar yağışı oldu, bir tane haber yok! Sadece Zonguldak merkez ile ilgili haber yapılıyor. Bu kadar soğukta mesai yapan arkadaşlarımın sonrasında gardı düşüyor. Bu Ömer Selim Alan değil Zonguldak Belediyesi meselesidir. Zonguldak'ın ne yazık ki böyleymiş gibi tanıtılma gayreti var! Bu çok hoş ve doğru değil. Arkadaşlarımız 3 vardiya 7-24 insanlar sıcacık yataklarında yatarken soğukta mücadele ediyorlar."

Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48