OTOMOBİL UÇURUMA UÇACAKTI

OTOMOBİL UÇURUMA UÇACAKTI

Zonguldak’ın Ereğli ilçesine bağlı Kızılcapınar köy yolunda meydana gelen kazada iki araçta hasar meydana geldi. Kazayı gören vatandaşlar “Minibüs olmasaydı otomobil uçuruma yuvarlanacaktı. Yolda en kısa zaman da çalışma yapılması gerekiyor” dediler.

Kaza Ereğli ilçesine bağlı Kızılcapınar köy yolu İsa Mahallesi mevkiinde meydana geldi. İddiaya göre Kızılcapınar istikametinden Ereğli istikametine giden otomobil ile Ereğli istikametinden gelen minibüs virajda çarpıştı. Kazada yaralanan olmazken, araçlarda maddi hasar meydana geldi. Hazırlanan tutanakların ardından araçlar kaza yerinden kaldırıldı.

OTOMOBİL UÇURUMA UÇACAKTI…

Yaşanan kazaya şahit olan vatandaşlar buz tutan yolda otomobilin minibüse çarpmaması durumunda uçuruma yuvarlanacağı ifade edildi. Haber merkezimize ulaşan vatandaşlar “Kaza tam virajda meydana geldi. Eğer minibüs olmasaydı otomobil kayarak uçuruma yuvarlanacaktı. Burada yıllardır yoldaki sorun devam ediyor. Yolun bir şekilde genişletilmesi gerekiyor. Yo kenarına da bariyer yapılması gerekiyor. Allah’tan bu kaza can yanmadan atlatıldı. Yetkililerden buraya çözüm bekliyoruz” dediler.

Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48