PLAJIN MERDİVENLERİNİ BOYADILAR

PLAJIN MERDİVENLERİNİ BOYADILAR

Zonguldak’ta, ‘Engelliler Haftası’ dolayısıyla, Kızlar Plajı’ndaki merdivenlerin özel bireylerce boyandığı bildirildi.
AK Parti Çevre Şehir ve Kültür Birim Başkanlığı tarafından haftaya ilişkin ‘boyama’ etkinliği gerçekleştirildi. AK Parti Çevre Şehir ve Kültür Birim Başkanı Züleyha Arıman'da Cumartesi günü açılışı gerçekleştirilecek olan Engelsiz Yaşam Merkezi öncesinde açıklamada bulundu. Arıman şunları kaydetti:
"AK Parti Çevre Şehir ve Kültür Birim başkanlığı olarak belediyemizin Cumartesi günü hizmete açacağı Engelsiz Yaşam Merkezinin çevre düzenlemesi yapılıyordu ve biz de katkımız olsun diye engelli arkadaşlarımız ile birlikte plaja inen merdivenli hem bir etkinlik olsun hem de temizlik olsun, güzel görünsün diye boyama etkinliği yapıyoruz.
Engelli arkadaşlarımızın çok hoşuna gitti. Biliyorsunuz bizim birimlerimizin Cemre Şehircilik hareketi, ‘çevre hareketi öğrencilerimiz’ diyelim ‘gençlerimiz diyelim’ bir grubumuz var. Cemre grubumuz var. Onlar ve engelli arkadaşlarımızla birlikte çevre hareketi olarak bu etkinliği yapıyoruz Şansımıza hava da güzel. Cumartesi günü de açılışımıza herkesi bekliyoruz. Sayın belediye başkanımız, milletvekillerimizle birlikte Engelsiz Yaşam Merkezi’nin açılışı yapılacak.”

Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48