Polis Ekiplerince "Narko-sokak" uygulaması

Polis Ekiplerince "Narko-sokak" uygulaması

Polis Ekiplerince "Narko-sokak" uygulaması

Karabük, Düzce, Bartın ve Kocaelide, polis ekiplerince Narko-sokak uygulaması yapıldı.

Karabük Narkotik Suçlarla Mücadele, Asayiş, Trafik, Çevik Kuvvet ve Terörle Mücadele Şube Müdürlüğüne bağlı 70 personelden oluşan 30 ekip, kentin ana caddeleri ve giriş-çıkışlarında, eğlence merkezlerinde ve bazı mahallelerinde eş zamanlı uygulama başlattı.

Şüphelilerin üst aramasıyla kimlik sorgusunun yapıldığı uygulamada, önceden belirlenen bazı adreslerde de arama yapıldı.

 

- Düzce

Düzce Emniyet Müdürlüğü ekipleri, kentteki kalabalık ve işlek caddelerde belirlenen kontrol noktalarında araçları durdurarak arama yaptı.

Ekiplere, özel eğitimli narkotik köpeği Gölge de destek verdi. Çay Mahallesi girişi ve Yığılca Işıklı Kavşakta devam eden uygulamanın gece saatlerine kadar süreceği öğrenildi.

 

- Bartın

Bartında da 90 kişilik ekip, uygulama kapsamında kentin işlek caddelerinde eş zamanlı denetimler gerçekleştirdi.

Önceden belirlenen bazı ev ve iş yerlerinde arama yapan ekipler, şüphe üzerinde durdurduğu bazı araçlarda da arama yaptı. Bazı şüphelilerin de üst araması ile kimlik sorgusu yapıldı.

 

- Kocaeli

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü ekiplerince kentte gerçekleştirilen narko sokak uygulamasında, taksirle adam öldürme suçundan aranan bir kişi gözaltına alındı.

Uygulama kapsamında Kaçakçılık ve Organize Şube Müdürlüğüne bağlı ekipler, Tepecik, Ömerağa, Kemalpaşa ve Körfez mahallelerinde uygulama başlattı.

Eğlence merkezleri, kafeterya ve restoranlarda şüphelilerin üst araması ile kimlik sorgusunun yapıldığı uygulamada, taksirle adam öldürme suçundan arandığı tespit edilen F.A, gözaltına alındı.

Kafeteryada içtiği çayın parasını masaya bıraktıktan sonra kelepçelenen F.A, Saraybahçe Polis Merkezine götürüldü.

 

 

haber

Güncelleme Tarihi: 14 Eylül 2017, 21:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48