Polis Teşkilatının 172. Yılını kutladı

Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, polis haftası dolayısıyla yayınladığı mesajda, “Türk Polis Teşkilatımızın 172. Yıldönümünü hep birlikte kutlamanın gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.” dedi.

Polis Teşkilatının 172. Yılını kutladı

Karadeniz Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Türk Polis Teşkilatının 172. Yıldönümü dolayısıyla yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:

“Kuruluşundan bugüne kadar, ülkemizin huzur ve güvenliğini sağlamayı, vatandaşımızın can ve mal güvenliğini korumayı, devletimizin bölünmez bütünlüğünü hedef alan tehdit ve tehlikelere karşı mücadele etmeyi kendisine vazife edinen köklü bir geçmiş ve tecrübeye sahip olan Türk Polis Teşkilatı, sadece adi suçlarla değil, ülkemizi parçalamak isteyen vatan hainleriyle de canları pahasına mücadele etmektedir.

Gece-gündüz, tatil-bayram demeden demokratik düzenin kararlı koruyucusu, toplum güvenliğinin en temel öğesi olmayı sürdüren başta  Kdz. Ereğli’de ve Zonguldak’ta  görev yapan polislerimiz olmak üzere, tüm polis teşkilatımızın haftasını kutluyorum.

Görevi başında şehadet şerbeti içen polislerimize Allahtan rahmet, gazilerimize sağlıklı ömürler ve emniyet teşkilatımızın değerli mensuplarına çalışmalarında başarılar diliyorum.

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2017, 13:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48