POSBIYIK ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

POSBIYIK ÇALIŞMALARI YERİNDE İNCELEDİ

Sanayi kenti olmasının yanında deniz mahsulleriyle de öne çıkan, balıkçı kenti Kdz. Ereğli’ye, örnek bir balık restoranı yapan Kdz. Ereğli Belediyesi, çalışmalarında sona yaklaştı. Balık Lokantasında elektrik aksamları ile tefrişat çalışmalarına başlandı. Başkan Halil Posbıyık, çalışmaları yerinde denetledi.

Kdz. Ereğli Belediyesi, sanayi kenti olmasının yanında deniz mahsulleri ihracatı da yapan balıkçı kenti Kdz. Ereğli’ye yakışır bir balık restoranı yapıyor. Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, kaba inşaatı tamamlanan restoranda incelemelerde bulundu.

Başkan Posbıyık beraberinde başkan yardımcıları, ilgili daire müdürleri ve teknik ekiple restoranda devam eden çalışmaları inceledi, son durum hakkında Başkan Yardımcısı Oğuz Cömert’ten bilgi aldı. Ofis yolu üzerinde 750 metrekare alan üzerine yapılan ve 500 metrekare kullanım alanı olan balık restoranının, elektrik aksamlarının döşenmesine ve iç tefrişat çalışmalarına başlandı.

Başkan Halil Posbıyık incelemesinin ardından yaptığı değerlendirmede; “Projemiz bittiğinde vatandaşlarımızla birlikte çevre ilçe ve illerden de buraya birçok insan Kdz. Ereğli balığını tatmaya gelecektir” dedi.

Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48