SAHUR DAVETİNE KATILDILAR

SAHUR DAVETİNE KATILDILAR

Karadeniz Ereğli’de AK Parti İlçe Başkanı Saffet Bozkurt ve Gençlik Kolları Başkanı Tunay Berber, Twitter üzerinden sahur davetinde bulunan öğrencilerin misafiri oldular.

AK  Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt, Yönetim Kurulu Üyeleri, Gençlik Kolları Başkanı Tunay Berber ile birlikte Bülent Ecevit Üniversitesi Denizcilik Fakültesinde öğrenim gören Samet İmat, Mehmet Delener, Buğra Çuhadar isimli öğrencilerin Twitter üzerinden yaptıkları davete katılarak, sahuru öğrencilerle yaptı. Mutfağa giren AK Parti Karadeniz Ereğli  İlçe Başkanı Saffet Bozkurt menemeni kendi elleri ile yaptı. Sahur sonrası açıklamada bulunan AK Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt;" Öğrenci arkadaşlarımızın daveti bizleri son derece memnun etti. Sahurumuzu öğrenci arkadaşlarımızla birlikte yaptık. Kapılarını bizlere açan öğrenci arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz" dedi.

Bülent Ecevit Üniversitesi Denizcilik Fakültesinde  eğitim gören Mamet İmat, Mehmet Delener ve Buğra Çuhadar' da davetlerini kabul ederek sahuru kendileri ile birlikte yapan AK Parti Karadeniz Ereğli İlçe Başkanı Saffet Bozkurt ve Yönetimi ile Gençlik Kolları Başkanı Tunay Berber'e teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48