Seminerde Ekip Ruhuna dikkat çekildi

Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü 2017 yılı Hizmet İçi Eğitim Semineri 02-05 Şubat tarihleri arasında Kdz. Ereğli Büyük Anadolu Otelde yapıldı.

Seminerde Ekip Ruhuna dikkat çekildi

Zonguldak Orman Bölge Müdürlüğü bünyesinde yer alan Orman İşletme şefleri, Kadastro Mülkiyet şefleri, Ağaçlandırma şefleri ve Müdür Yardımcılarına yönelik düzenlenen eğitim seminerinde, Bölge Müdür Yardımcıları Engin Keleş ve Gültekin Aksan ve Cevdet Çiçek koordinatörlüğünde şube müdürlerinin kendi çalışma konuları hakkında üç gün boyunca verdikleri eğitim sona erdi.
Kapanış konuşmasını yapan Zonguldak Orman Bölge Müdürü Ahmet Sırrı Beşel; 2016 yılının Bölge Müdürlüğü açısından verimli ve başarılı bir yıl olduğunu belirtip, bu duruma özveri ile çalışarak katkıda bulunan tüm personele teşekkür etti. Beşel, 2017 yılında da aynı başarıya yapılan bu eğitimlerle ulaşılacağına inandığını bildirdi.

Seminerin amacının ortak sorun ve sorunların beraberce tartışılması, ekip ruhu ile yakalanan başarının devamı için gereken motivasyonun sağlanması olduğunu belirten Beşel, Bu kapsamda; şeflerimize düşen görevler ve mevzuat çerçevesinde yapılacakları konusunda Şube Müdürlerimizce bilgiler verildi. İşlerimizin belli bir yeknesaklık içerisinde yapılması amacıyla bu eğitimleri düzenledik. Sizleri hem birbirinizle bilgi alışverişinde bulunmanız, hem de uyumlu çalışmanızı sağlamak amacıyla bir araya getirdik. Eğitimden azami verim aldığınıza inanıyor, hayırlı olsun diyorum” dedi.

 

Yapılan değerlendirme sınavının ardından seminer sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2017, 15:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48