SINIFTA KALDI!

SINIFTA KALDI!

Kozlu köprülü kavşak ilk yağmurda sınıfta kaldı!

Gece saatlerinde aniden bastıran sağanak yağış Zonguldak’ı etkisi altına aldı. Yağmur sonrası Kozlu Köprülü kavşakta su seviyesi bir metreyi aştı. Bu nedenle yaşanan duruma tepki gösteren DEVA Partisi Zonguldak İl Başkanı Fatih Keleş bir açıklama yayımlayarak “Milyonlarca liranın hiçe gittiği şaşalı köprülü kavşak daha il sağanak yağışta hatalı olduğunu ortaya koydu” ifadelerini kullandı.

İl Başkanı Keleş’in açıklaması şu şekilde:
Dün gece aniden bastıran ve yaklaşık bir saat süren yağmur sonrası Zonguldak merkez ve Kozlu’da hayatın felce uğradı.

Soğuksu’da su baskını. Yeşilmahallede su felaketi. Gazipaşa’da sel felaketi, dükkanları su bastı. Kozlu sahili trafiğe kapandı.

Geceden kalanlar bu kadar kötü; basiretsiz bir yönetimi hak edecek ne yaptı bu şehir. Lütfen her şeyi yağmura bağlamayın.

Bir saat süren sağanak yağış sonrası 4 Haziran’da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından hizmete açılan köprülü kavşakta su birikintisi bir metreyi aştı. Tepkilere rağmen devletin milyonlarca lirası harcanarak tamamen hatalı yapılan köprülü kavşakta dün gece ulaşım durdu.

Kozlu Belediyesinden hiç kimse olaya müdahale etmezken, İlçe Emniyet Müdürlüğü araç sürücülerini yönlendirmeye çalıştı. Milyonlarca liranın hiçe gittiği şaşalı köprülü kavşak daha il sağanak yağışta hatalı olduğunu ortaya koydu.

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2021, 14:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48