Suç varsa ortaya çıkarılsın!

AK Parti MKYK Üyesi ve Zonguldak Milletvekili Hüseyin Özbakır suç duyurusunda bulundu…

Suç varsa ortaya çıkarılsın!

AK Parti MKYK Üyesi ve Zonguldak Milletvekili Hüseyin ÖZBAKIR Pusula Gazetesi’nde yer alan iddiaların araştırılmasını ve eğer doğruysa suçluların cezalandırılmasını istedi.

Özbakır açıklamasında: “Zonguldak Pusula Gazetesi köşe yazarlarından Ali Rıza TIĞ 14.02.2017 tarihinde yazdığı köşe yazısında, bir yolsuzluk olduğu ve üstünün örtüldüğü, siyasetçinin daire taksitini bir müteahhidin ödediği, 4500 lira nakit para verdiği halde bir bayanın atanamadığını ve tehdit edilen bir kadın olduğu gibi iddialarda bulunmuştur.

Bu iddialarda bulunan söz konusu köşe yazarının çağırılarak kesin şekilde bildiği bu bilgileri ve bu işi yapanların kimler olduğunun sorulması, suç ihbarını alan Cumhuriyet savcılıklarının görevidir” diyen emekli Başsavcı AK Parti Zonguldak Milletvekili Özbakır: “Kamuoyunu da yakından ilgilendiren bu hususta, söz konusu şahsın savcılığınızca celbedilerek, belirtilen bu hususta ifadesinin alınmasını talep etmekteyiz. Bu hususları savcılığınıza ihbar ediyoruz” diyerek konunun bir an önce aydınlatılmasını istedi.

AK Parti Milletvekili Hüseyin ÖZBAKIR ile birlikte yaklaşık 30 Zonguldaklı vatandaşımız aynı şekilde suç duyurusunda bulunarak yazılanların doğru olup olmadığının araştırılmasını talep etti.

Bu iddiaları dile getiren köşe yazarının , adli makamlara gittiğinde nasıl bir ifade vereceği , bu isimlerin kimler olduğunu adli makamlara açıklayıp, açıklamayacağı, yazdıklarının doğru olup ,olmadığı yoksa sadece İnternet sitesinin okunması amacıyla hayali boş haberler mi yaptığı , kamuoyunca merak edilmektedir.

 

 

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2017, 07:53
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48