Trafik Polisleriyle Tartışan Kargo Çalışanı Gözaltına Alındı

Trafik Polisleriyle Tartışan Kargo Çalışanı Gözaltına Alındı

Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde, trafik polisleriyle tartışan kargo çalışanı, asayiş ekipleri tarafından gözaltına alındı.
Olay; saat 14.40 sularında, Müftü Mahallesi Devrim Bulvarı üzerinde meydana geldi.
Edinilen bilgilere göre; bir kargo şirketinin Kdz. Ereğli Şubesi’nde çalışan M.A., 74 AAH 772 plakalı araç ile motorlu araçların girişlerinin yasak olduğu çarşı içine girdi. Aracı durduran trafik polisleri, M.A.’ya cezai işlem uygulayarak uyarılarda bulundu. Bunun üzerine bir süre polislerle tartışan M.A., Müdürünü aradı. Müdürünü olay yerine çağıran M.A., telefon görüşmesinin ardından trafik polislerine “Ben çalışanım, neden benim ehliyetime ceza yazıyorsunuz?” diye sordu. Polislerden “Siz, motorlu araçla girilmesi yasak olan, üstelik uyarı tabelası da bulan yere girdiniz. Aracı siz kullandığınız için tabii ki ceza size yazılacak. Üstelik bir de bizimle tartışıp, Müdürünüzü arıyorsursunuz. Cezanız yazıldıktan sonra aracı bulunduğu yerden kaldırmanız uygun olurdu” yanıtını alan M.A. polislerle tartışmayı sürdürünce olay yerine asayiş ekipleri çağırıldı. Gözaltına alınan M.A., ifadesi alınmak üzere Emniyete götürüldü.

Öte yandan, yaşanan bu olay esnasında bir motosiklet sürücüsü de kaldırıma çıkarak yayaların hayatını tehlikeye attı. Trafik polisleri tarafından uyarılan sürücü de bir süre polislerle tartıştı. Motosikletini park etmek için kaldırıma çıktığını ifade eden sürücüye polis, kaldırıma çıkmadan da bu işlemi yapabileceğini söyledi. Motosikletiyle kaldırımdan inerek park yerine seyretmeye çalışan sürücü, o esnada kaldırımda bulunan yayaların hayatını yine tehlikeye attı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48