TUTUKLANDI!

TUTUKLANDI!

Karadeniz Ereğli’de telefon dolandırıcılığı suçundan Asayiş Büro ekiplerince yakalanan K.K. emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi.

Ereğli’ de telefon dolandırıcılığı suçundan İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro ekiplerince yapılan çalışma ile yakalanan K.K. Asayiş büro amirliğinde ifadesinin tamamlanması üzerine Adliyeye sevk edildi.

Geçtiğimiz günlerde ilçeye bağlı Pınarcık köyünde meydana gelen olayda T.M. yi kendilerini savcı olarak tanıtan H.A. ve K.T., dolandırdıkları T.M. nin yaklaşık 100 bin liralık ziynet eşyasını almış, ancak olaydan kısa süre sonra Asayiş Büro Amirliği ekiplerince yakalanmışlardı. Zanlılardan H.A. ifadesinin ardından Jandarma ekiplerine teslim edilmişti.

KK ise telefon dolandırıcılığı dahil ilçe merkezinde karıştığı diğer suçlarından dolayı Asayiş Büro Amirliğinde yapılan işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

KK çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak Beycuma Cezaevine gönderildi. Jandarma ekiplerine teslim edilen H.A. nın da çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildiği öğrenildi.

Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48