Vali Kaban, İş adamları ve sanayicilerle buluştu

Zonguldak Valisi Ali Kaban, Zonguldak Çaycuma Organize Sanayi Bölgesinde sanayicilerle bir araya geldi.

Vali Kaban, İş adamları ve sanayicilerle buluştu

Zonguldak Valisi Ali Kaban, Zonguldak Çaycuma Organize Sanayi Bölgesinde sanayicilerle bir araya geldi. Kahvaltılı toplantıda Organize Sanayi Bölgesinde 2013 yılından bu yana yapılan faaliyetler hakkında bilgi verildi, ayrıca OSB’nin tanıtımı için hazırlanan tanıtım filmi izlendi.
Sanayiciler ile sohbet havasında geçen toplantıda sanayicilerin sorunları dinlenerek çözüm önerileri görüşüldü. OSB’de faaliyet gösteren sanayiciler Sayın Valimiz Ali Kaban başta olmak üzere Yönetim Kuruluna sunulan alt yapı hizmetleri su, elektrik, doğalgaz hizmetlerinin kesintisiz sunulması için yapılan çalışmalar için teşekkür etti.
Zonguldak Çaycuma Organize Sanayi Bölgesinde 2017 yılında yapılması planlanan yönetim binası, arıtma tesisi, dere ıslahı ve köprü inşaatları ile ilgili olarak sanayiciler memnuniyetlerini dile getirdiler.
Toplantının sona ermesinin ardından Sayın Valimiz Ali Kaban ve beraberindeki heyet Çaycuma TSO ile Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi Çaycuma Meslek Yüksekokulu ile birlikte yapılan “Kadın Tasarımcılar Çaycuma’yı Değiştiriyor” Projesi kapsamında açılan ve devam eden bilgisayar destekli mobilya tasarımı kursu laboratuvarında incelemeler yaparak kursiyerlerden ve yetkililerden bilgi aldılar.

Güncelleme Tarihi: 22 Şubat 2017, 14:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48