VALİ TUTULMAZ FİZYOTERAPİ ÜNİTESİ AÇILIŞINA KATILDI

Zonguldak Vali Mustafa Tutulmaz Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) Obezite Uygulama ve Araştırma Merkezi Endokrinoloji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Psikiyatri Poliklinikleri ile geçtiğimiz yıl koronavirüsten hayatını kaybeden fizyoterapist Adem Hacıoğlu adı verilen Fizyoterapi Ünitesinin açılışına katıldı.

VALİ TUTULMAZ FİZYOTERAPİ ÜNİTESİ  AÇILIŞINA KATILDI

Vali Mustafa Tutulmaz ZBEÜ Obezite Uygulama ve Araştırma Merkezi "Endokrinoloji Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Psikiyatri Poliklinikleri ile geçtiğimiz yıl koronavirüsten hayatını kaybeden fizyoterapist Adem Hacıoğlu adı verilen Fizyoterapi Ünitesinin açılışına katıldı.

Açılış konuşmasını Obezite ve Diyabet Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Taner Bayraktaroğlu’nun, Adem Hacıoğlu anma sunumunu Prof. Dr. Selda Sarıkaya’nın yaptığı açılışta, ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı’nın konuşmasının ardından, Vali Tutulmaz yaptığı konuşmada; "Anma günleri zordur ancak vefa duygusunun yaşatıldığını görmek ayrı bir güzelliktir" dedi. Sağlık çalışanlarının sabrı, fedakarlığı ve özverisinin her türlü takdirin üzerinde olduğunu vurgulayan Vali Tutulmaz ünitelerin ilimize ve halkımıza hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Vali Tutulmaz ile ZBEÜ Rektörü Prof. Dr. Mustafa Çufalı fizyoterapi ünitesine adı verilen fizyoterapist Adem Hacıoğlu’nun ailesi ile de yakından ilgilendiler, başsağlığı ve sabır dilediler.

Etkinliğe Vali Tutulmaz’ın yanı sıra Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahim Alan, İl Emniyet Müdürü Fahri Aktaş, İl Jandarma Komutanı Kd. Albay Cezmi Yalınkılıç, Orman Bölge Müdürü Faruk Bayraktaroğlu, İl Sağlık Müdürü Dr. Ertuğrul Güner ve çok sayıda davetli katıldı.

VALİ TUTULMAZ FİZYOTERAPİ ÜNİTESİ AÇILIŞINA KATILDI

Gündem

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48