Zonguldak Ereğli Spor'un Başkanı Belli Oldu.

Zonguldak Ereğli Spor'un Başkanı Belli Oldu.

Karadeniz Ereğli’nin popüler amatör takımlarından Zonguldak Ereğli Spor (ZES) olağanüstü kongre kararı alarak başkan değişikliğine gitti.

6 Temmuz Salı günü yapılan kongrede yeni Yönetim Kurulunda Başkanı olarak Tevfik Cengiz Demirci, Başkan Yardımcısı Uğur Kocaman, Genel Sekreter Kaan Kocaman, Sayman Yıldız Filiz Tekinoğlu, Sekreter Semra Kocaman yer aldı.

Denetim Kurulu Başkanı Eren Erbay olurken Cevat Erdoğan ve Aykut Kocaman Denetim Kurulu’nda asil üye olarak yer aldılar.

Kongrenin hemen sonrasında yapılan toplantıda Yönetim Kurulu görevlendirmelerinin tamamlanmasının ardından kulüp içerisinde idari kadroda değişikliklerde yapıldı.

Yapılan değişikliğin ardından; Genel Kaptan Mustafa Yayla, Alt Yapı Koordinatörü Songül Kertlez, Transfer Komitesi Başkanı Soner Kocaman, Kulüp Müdürü Gülay Kertlez, Disiplin Kurulu Başkanı Yusuf Yaşar Zobar oldu.

Kongre sonrasında konuşma yapan yeni Başkan Tevfik Cengiz Demirci şunları söyledi. “Spora hizmet etmek aynı zamanda bir eğitimci olan şahsim için önem verdiğim bir husustur. Gerek Uğur başkan gerekse Kaan başkan aslında kendileri için ‘baba yadigârı’ dedikleri bir kulübe beni başkan olarak layık görmeleri benim adıma ayrı bir gurur kaynağı oldu diyebilirim. Yeni sezonda tüm yönetim ve idari kadromuz ile en iyi olanı yapmaya çalışacağız.  Pandeminin tüm her şeye olduğu gibi amatör futbola da darbe vurduğunu biliyoruz. Çalışmalarımıza erken başlamayı planlıyoruz. Allah hakkımızda en hayırlısını nasip etsin.” dedi

Bilindiği üzere Zonguldak Ereğli Spor Kulübü Başkanlığına seçilen Tevfik Cengiz Demirci aynı zamanda Ormanlı Çok Programlı Anadolu Lisesi Okul Müdürlüğü görevinde bulunuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48