PTT'DEN VATANDAŞA ÖZEL

PTT'DEN VATANDAŞA ÖZEL

Şu günlerde ülke çapında başarıyla çalışmalarını sürdüren ve vatandaşa büyük kolaylıklar sağlayan en önemli kuruluşlardan bir de PTT!..

Gerek filatelistlere ve pul koleksiyonculara yönelik çalışmalarıyla, gerekse kargo sistemiyle halkın gönlünde taht kurmuş olan PTT’miz yeni yıla özel olarak düzenlenen kampanya ile kargo gönderimleri ve e-ticaret alışverişlerinde büyük indirimlerini müşterileriyle buluşturacak.
 
Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT AŞ), yıl boyunca olduğu gibi yeni yılda da diğerlerinden farklı avantajlı kampanyalarıyla seçim fırsatı sunuyor. 

Yılbaşına özel düzenlenen kampanya ile, 25-31 Aralık 2020 tarihleri arasındaki iş günlerinde bireysel müşteriler tarafından postaya verilecek yurt içi varışlı APS kurye ve posta kargosu gönderilerine yüzde 25 indirim uygulanacak.

Bu gerçekten büyük bir indirim ve büyük bir hizmet.

Özellikle yılbaşı nedeniyle müşterilerine yüzlerce binlerce tebrik mesajı, gönderi gerçekleştirecek olan firmalara büyük bir finansal destek.

Vatandaş da bundan yararlanıyor, bu da kutlanacak bir olay…
 
Bu arada PTT Tebrik kartı gönderme alışkanlığının yaygınlaştırılması ve unutulmaya yüz tutmuş gelenekleri yeniden canlandırılması için yılbaşına özel tebrik kartları da hazırladı. 

Hazırlanan özel tasarım kartları, birbirinden güzel dileklerinizi, sevdiklerinize ulaştıracak. Kış mevsimine özel görsellerin yer aldığı tebrik kartları tüm PTT iş yerlerinden ücretsiz olarak alınabilecek.
   
Türkiye'nin Milli E-Ticaret Platformu PttAVM.com da yeni yıla sayılı günler kala  “Mutlu Yıllar, Mutlu Alışverişler” konseptiyle indirimli ürünler sunuyor. 
Elektronikten modaya, küçük ev aletlerinden kozmetiğe, kişisel bakım ürünlerinden petshop ürünlerine, mobilyadan araç aksesuarlarına kadar farklı ihtiyaç ve tarza ürünlerine bakın PttAVM.com, yeni yıla özel ürünlerde yüzde 25 -80 arasında değişen oranlarda indirimler yapacak. 
 
Bununla da yetinilmiyor…

PttAVM.com, yeni yıl kampanyalarının yanı sıra haftanın belirli günlerinde de çeşitli kampanyalar düzenliyor. Salı günleri 'Her Salı Teknoloji Bayramı' sloganıyla elektrikli süpürge, bilgisayar, tablet, ütü ve televizyon gibi elektronik ürünlerde avantajlı fiyatlar sunuluyor. Çarşamba günleri ise 'Haftanın Ortası İndirim Fırsatı' mottosuyla seçili ürünlerde birbirinden farklı indirim uygulanıyor. 
PTT her yerde, her alanda. 
PTT’mizi kutlamamak elde değil!..
 
 

Güncelleme Tarihi: 22 Aralık 2020, 17:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48