BAHA SAHNEDE AŞKINI AÇIKLADI

BAHA SAHNEDE AŞKINI AÇIKLADI
gundemeregli.com-Ereğli ilçesinde bu yıl 20.’si düzenlenen Uluslararası Sevgi, Barış, Dostluk Kültür ve Sanat Festivali kapsamında sahneye çıkan ‘Yetenek sizsiniz Türkiye’ yarışması finalisti Baha bateri şovuyla izleyenleri hem eğlendirdi, hem de sunucu Ece Erken ile yaptığı sohbet sırasında gülmekten kırdı geçirdi.
Ereğli ilçesinde bu yıl 20.’si düzenlenen Uluslararası Sevgi, Barış, Dostluk Kültür ve Sanat Festivali kapsamında sahneye çıkan ‘Yetenek sizsiniz Türkiye’ yarışması finalisti Baha sahne aldı.
Bateri şovuna başlamadan önce sunucu ece Erken ile sohbet eden Baha, kızları öpünce aşık olduğunu söyledi. Ece Erken’in ‘ kime aşık oldun?’ sorusuna Baha, festivalin ilk gününde sahneye çıkan Ayda Mosharraf’a aşık olduğunu söyledi. “Ayda’yı dudağından öptüm, annesi gördü” diyen Baha Ece Erken’in ne dedi sana peki?” sorusuna “Gördüm dedi” diye yanıt verdi.
Sohbet sırasında Fenerbahçeli olduğunu söyleyen Baha Ece Erken’in “Benim için Beşiktaşlı olur musun?” teklifini “Ece Erken Beşiktaşlı” diye yanıt vererek geri çevirdi.
Sohbetin ardından Baha bateri şov yaparak kendisini izleyenleri eğlendirdi. Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık ve eşi Nerimen Posbıyık tarafından Baha´ya sahnede çeşitli hediyeler verildi.
Yaklaşık yarım saat sahnede kalan Baha’nın ardından Athena ekibi konser alanına geldi. Athena gurubunun gitaristi sahneye madenci bareti ve feneri ile çıktı. Yaklaşık 1 saat boyunca sahnede kalan Athena eski ve yeni şarkılarını seslendirerek Ereğlililere keyifli bir gece yaşattı.
Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2013, 23:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48