Hainler bir kez daha yüreğimizi dağladı. ..

Hainler bir kez daha yüreğimizi dağladı. ..

Hainler bir kez daha yüreğimizi dağladı. ..
Türkiye nin huzur ve güven ortamını bozmaya çalışan kalleşler hain yüzlerini İstanbulda gerçekleştirdikleri bombalı eylem ile gösterdiler. Büyük bir üzüntü ve acı ile 30u güvenlik görevlisi 8i sivil 38 vatan evladı şehadet mertebesine erişerek Hakkın rahmetine kavuşmuştur.Maalesef bu elim terör eyleminde Zonguldakın ımızın iki kahraman çocuğu Ereğlili emniyet şube müdürü Vefa Karakurdu ve Kozlulu polis memuru Hasan Bilgin i de şehit vermiş bulunuyoruz. Şehitlerimize Allahtan rahmet, kederli ailesine ve aziz milletimize sabır ve başsağlığı diliyor yaralılaramıza acil şifalar temenni ediyorum.
Bu menfur terör eylemini gerçekleştiren ve bu eyleme destek veren unsurlar hiç bir zaman emellerini gercekleştiremeyecek ve yüce milletimizin birlik beraberliğini bozamayacaktır.
Ölürsem şehit, kalırsam gazi olurum maneviyatıyla hareket eden bir milleti yıkmaya kimsenin gücü yetmeyecektir.Şu asla ve asla unutulmamalıdır. Türkiye Cumhuriyeti bir kabile devleti değildir. Geleneği çok eskiye dayanan bir devlettir. Onun içindir ki bu vatan için aziz Türk Milleti bugün İstanbul da olduğu gibi canını hiçe sayarak içteki ve dıştaki hiçbir şer odağının amaçlarına ulaşmalarına izin vermeyecektir.
Güncelleme Tarihi: 11 Aralık 2016, 10:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48