HEP BERABER ÇALIŞACAĞIZ

Yavuz, kim seçilirse seçilsin onun arkasında

HEP BERABER ÇALIŞACAĞIZ
gundemeregli.com-Ak Parti Alaplı İlçe Teşkilatı başkanlığına atanan Mustafa Yavuz birlik ve beraberlik mesajı vererek; `Belediye başkan aday adayımız 7 kişi bunlardan biri seçilecek. Biz teşkilat olarak kim seçilirse seçilsin onun arkasında olacağız. Hep beraber çalışacağız.` dedi

Alaplı Belediye başkan aday adaylarını ve ilçe başkanlığına aday olan Yılmaz Can ve Birol Şahin ile birlikte yemekli basın toplantısı yapan Yavuz `birimiz hepimiz hepimiz birimiz için Ak Partinin mahalli seçimlerde başarılı olması için çalışacağız` dedi.

Alaplı Erdun Lokantasında akşam yemeğinde buluşan aday adaylarından 6 aday adayı yemeğe katıldı. İsmail Öztürk’ün babası  hasta olduğundan  mazereti nedeniyle toplantıya katılamadı.

Mustafa Yavuz gazetecilere yaptığı açıklamada Genel merkez tarafından Ankara’ya çağrıldık. Görev tarafımıza verildi. Diğer arkadaşlarımız bizi tebrik ettiler. Ak Parti büyük bir partidir. Partimizin başarısı için teşkilat olarak el ele verip çalışmalarımıza devam edeceğiz.Belediye başkan aday adayımız 7 kişi bunlardan biri seçilecek. Biz teşkilat olarak kim seçilirse seçilsin onun arkasında olacağız. Hep beraber çalışacağız.

Önümüzdeki perşembe gününe kadar yönetim kurulunu oluşturup listeyi Cuma günü genel merkeze ve Zonguldak’a vereceğim. Hepinize teşekkür ediyorum dedi.

Birol Şahin ve Yılmaz Can’da  yaptığı  konuşmalarda teşkilatın emrinde olduklarını açıkladılar

 

 

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2013, 08:28
YORUM EKLE
YORUMLAR
vatandaş
vatandaş - 9 yıl Önce

al buda atama

SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48