HUZUR İÇİNDE İLERLEYELİM

HUZUR İÇİNDE İLERLEYELİM
gundemeregli.com-Tüm İşçi Emeklileri Derneği Zonguldak Şubesi Yönetim Kurulu tarafından yapılan açıklamada son günlerde yaşanan olaylar sebebiyle sağduyu çağrısında bulunuldu.

Tüm İşçi Emeklileri Derneği Zonguldak Şube Başkanı Mustafa Sarıoğlu, yaklaşık 20 gündür yaşananlardan rahatsız olduklarını belirtti.

Sarıoğlu, Yıllarca yer altı maden ocaklarında çalışıp emekli olan ve Türkiye´nin değişik illerinde, Zonguldak genelinde oturan emekliler olarak son 20 gündür ülkemizde yaşanan görüntülerden rahatsız olmaktayız. Yüzleri maskelerle kapalı, her tarafı kırıp döken, vatandaşın malına zarar veren, kamu kurumlarının arabalarını yakan yıkan, polisimize taşlarla, molotoflarla saldıran, küfreden bu eli kanlı illegal örgütleri ve onların iç ve dış destekçilerini nefretle kınıyoruz. Bizler emekli olmadan ülkemizin huzuru ve kalkınması için mücadele eden ve şimdi ise emekliler olarak yine ülkemizin huzur içinde ilerlemesini arzu ediyoruz. Bu konuda iktidar, muhalefet, köydeki korucudan, Cumhurbaşkanımıza kadar herkesin Allah rızası için birlikte huzura, aydınlığa, refaha yürümesini dünya ülkeleri içinde ancak yerimizi ön saflarda alacağımızı ümit ediyoruz. Bu konuda herkesi sağduyuya davet ediyoruz dedi.

 

   

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2013, 13:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48