İSTANBUL´DAKİ ZONGULDAKLILARDAN SERİ ZİYARET

İSTANBUL´DAKİ ZONGULDAKLILARDAN SERİ ZİYARET
gundemeregli.com-İstanbul’da bulunan Zonguldak Dernekleri Federasyonu (ZONFED) Genel Başkanı Ali Rıza Kiremitçi, Alaplı ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.
Zonguldaklılar Hasret Gecesi’ne davet etti.
Beraberinde Federasyon yönetim kurulu üyeleri Ahmet Tosun ve Orhan Kurtulbaş ile birlikte Alaplı´ya gelen Kiremitçi, Kaymakam Yıldıray Malğaç, Belediye Başkanı Dr. Nevzat Çimenoğlu ile Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Ocak’ı ziyaret etti. ZONDEF Genel Başkanı Ali Rıza Kiremitçi, Belediye Başkanı Dr. Nevzat Çimenoğlu’nu 2 Kasım 2013 Cumartesi günü İstanbul Bağcılar’da Olimpik Spor Kompleksi’nde yapılacak olan Zonguldaklılar Hasret Gecesi’ne davet etti. Gece’de ünlü sanatçıların yanı sıra yöresel sanatçıların da sahneye çıkacağını belirten Kiremitçi, “Gecemizde ayrıca Zonguldak Halk Oyunları ekipleri de gösterilerini sergileyecek. Bunun yanı sıra Gecemizde, 18 Ekim 2013 tarihinde sona erecek olan Ödüllü ZONDEF Logo Yarışması’nda dereceye girenlere ödülleri verilecek. Gecemize tüm Zonguldaklıları bekliyoruz. “ dedi.
Alaplı Belediye Başkanı Dr. Nevzat Çimenoğlu da, ZONDEF Genel Başkanı Kiremitçi ve yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden ve davetlerinden dolayı teşekkür ederek, “2 Kasım’da yapılacak geceye katılmaya çalışacağım. Zonguldaklı derneklerinin bir araya gelerek federasyon kurmaları da, gurbetteki hemşehrilerimizin birlik ve beraberlik içinde olduğunu gösteriyor” diye konuştu.
Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2013, 06:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48