KALEMBAŞI, GÜLŞEN İLE GÖRÜŞTÜ

KALEMBAŞI, GÜLŞEN İLE GÖRÜŞTÜ
gundemeregli.com-Çaycuma ilçesinde, Muhtarlar Derneği Başkanlığına yeni seçilen İzzet Kalembaşı ve yönetim kurulu üyeleri Seyfi Sefer ve İsa Kukuş ile birlikte Belediye Başkanı Mithat Gülşen’i ziyaret etti.
Eski Dernek Başkanı Cemil Usluer’in istifasından sonra Başkanlığa getirilen izzet Kalembaşı ve yönetim kurulu arkadaşlarına başarılar dileyen başkan Gülşen, ”Muhtarlarla aynı kaderi ve aynı yerel seçim anlayışını paylaşıyoruz. Belediye Başkanlığı ve muhtarlık arasında hiçbir fark yoktur. İkisi de kutsal görevdir. Muhtarlarda kendi ölçekleri doğrultusunda mahalle ve köylerine hizmet getirmektedirler. Belediyecilikteki hizmet anlayışıyla muhtarlık hizmet anlayışı da aynıdır. Çaycuma Muhtarlar Derneği çok aktif çalışmaktadır. Muhtarlarımızın çalışkanlıklarından mutluluk duyuyorum. Bizlerde elimizden geldiğince talepte bulunan muhtarlarımıza yardımcı oluyoruz. Bundan da mutluluk duyuyoruz. İnşallah yerel seçim sonuçları herkesin gönlüne göre olur” dedi.
Çaycuma Muhtarlar Derneği Başkanı İzzet Kalembaşı ise “Arkadaşlarımızın bıraktığı yerden bizlerde devraldığımız görevi layığıyla yerine getirmeye devam edeceğiz. İnşallah hepimiz için hayırlısı olur. Önümüzdeki yerel seçimlerde tüm muhtar adaylarımıza ve belediye başkan adaylarımıza başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.
Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2014, 08:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48