Kardeş belediyeden bir tır dolusu malzeme

Gülüç'e Çeşme'den bir tır dolusu malzeme geldi

Kardeş belediyeden bir tır dolusu malzeme

Zonguldakın Ereğli ilçesine bağlı Gülüç Belediyesine Çeşme Belediyesi tarafından içerisinde çocuk parkı, fitnes aletleri, zemin kaplama kauçuk, çöp kovaları ile konteynırları ve oturma banklarınında bulunduğu bir tır dolusu malzemesi gönderildi.
Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, talep ettikleri malzemelerin kardeş belediye olan Çeşme Belediyesi tarafından gönderildiğini belirtti. Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıça teşekkür eden Demirtaş Kardeş belediyemiz olan Çeşme Belediyesinden ihtiyacımız olan bazı malzemeler istemiştik. Sağolsun Çeşme Belediye Başkanımız Muhittin Dalgıç ihtiyacımız olan malzemeleri bize önderdi. Bir tır dolusu çocuk parkları, fitnes aletleri, oturma gurupları, zemin kaplama kauçuk, çöp konteynırları elimize ulaştı. Bu malzemeleri mahallelerimizde ve sahilimizde ihtiyaç olan yerlerde kullanacağız. Ben yardımlarından dolayı Çeşme Belediye Başkanımız Sayın Muhittin Dalgıça teşekkür ediyorum. Gülüç halkına hizmet almak için kapı kapı dolaşıyorum. Hizmet isterken hiç yüksünmüyorum. Gülüçe hizmet almak için hangi kapıyı çalmam gerekirse, o kapıya giderim. Amacımız Gülüçü daha yaşanabilir yıldız bir kent haline getirmek. Bunun içinde çalışmalarımıza devam ediyoruz dedi.
Başkan Demirtaş ayrıca belde deki parke taşlarını değişik desen ve ebatlarda kalıplar yaparak kendi imkanları ürettiklerini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2017, 13:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48