KENT KONSEYİ FAALİYETLERİNİ ANLATTI

Ereğli´de Kent Konseyi´nin genel kuruluna katılımın düşük olması dikkatlerden kaçmadı.

KENT KONSEYİ FAALİYETLERİNİ ANLATTI
gundemeregli.com-Kdz. Ereğli’de gerçekleştirilen Kent Konseyi olağan genel kurulu toplantısına katılım oldukça düşüktü.  

Kdz. Ereğli Atatürk Kültür Merkezi (AKM) Salonunda antı saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan toplantıda 30 civarına katılımcı hazır bulunmsı dikkatlerden kaçmadı.

Ocak ile Eylül 2013 ayları arasındaki 10 aylık sürecinin değerlendirildiği seçimsiz genel kurulun açılış konuşmasını Kdz. Ereğli Kent Konseyi Başkanı Nalan Selvi Köseoğlu yaptı.

Köseoğlu burada yapığı konuşmasında konseyin 2013 Ocak ile Eylül ayları arasında yaptığı faaliyetlerle ilgili genel kurul salonuna üyelere sunumda bulundu.

Köseoğlu, hatıra ormanından, özel sınıflara, kan bağışı kampanyasında, 66 sivil toplum örgütü ile birlikte yapılan ve kentin sorunlarını içen toplantılar hakkında bilgi verdi.

10 ay gibi bir sürede güzel çalışmalar ortaya koyduklarını kaydeden Köseoğlu, kendilerine destek olan herkese teşekkür etti.

Gerçekleştirilen toplantıya Ereğli Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Neriman Posbıyık, Ereğli Hukukçular Derneği Başkanı Tayyar Kartal,  belediye daire müdürleri ile bazı belediye meclis üyeleri katıldı.

Toplantı faaliyet raporunun anlatıldığı slâyt gösteri sonrasında sona erdi.

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2013, 07:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48