NİTELİKLİ GAZETECİ İŞ BAŞINDA

NİTELİKLİ GAZETECİ İŞ BAŞINDA

NİTELİKLİ GAZETECİ İŞ BAŞINDA

Zonguldakta yayın yapan bir gazetenin İnternet Portalında yayınlanan bir haber akıllara hemen şu soruyu getirdi; Gazeteci misin, itirafçı mı?
Yaptığı haberle bir yerlere adeta mesaj veren ve bir İş adamının itirafçı olduğu haberi Zonguldakta acaba bir iş adamına bir ricada bulunuldu da, gerekli yaklaşım gösterilmediği ! için mi?
Bu yazıyı yazdı şüphesi uyandırdı.
Şimdi soruyoruz:
Güya adı geçen 60 kişinin içinde yer alan isimlerden birinden bir şey mi istedin de alamadın?

Zonguldakta yürütülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamındaki firmalardan bugüne kadar aldığın reklamlar paraları  neydi?

Sen operasyon yapılacağını nereden biliyorsun?
Bu istihbaratları nereden alıyorsun?

“60 kişilik listede yer alan bazı isimlerin bu soruşturmaya dahil edilebileceği belirtiliyor. derken kime mektup gönderiyorsun?

Bu yazılarla kimden sus payı mı almak istiyorsun?

İŞTE SÖZ KONUSU HABER ŞU ŞEKİLDE…
Zonguldakta yürütülen FETÖ/PDY soruşturması kapsamında önemli bir işadamının itirafçı olduğu ve örgütle ilgili çok özel bilgileri paylaştığı iddia ediliyor. Daha önce ifadesine başvurulan işadamının kısa süre önce verdiği bilgilerin önümüzdeki günlerde operasyona dönüşmesi bekleniyor.
Zonguldak merkezinde yaşayan işadamının özellikle örgüte himmet veren işadamlarının isimlerini verdiği öne sürüldü. Bir dönem kamuoyunda sıkça konuşulan 60 kişilik listede yer alan bazı isimlerin bu soruşturmaya dahil edilebileceği belirtiliyor.
Yukarıdaki haber irdelendiğinde ,ilgili gazetenin iddia ile ortaya attığı haber ,devletin Polis ve Jandarma Teşkilatından alınan bir bilginin ifşası niteliğini taşıyor.
Öte yandan Bu iş adamıyla ilgili özel vurguda Zonguldaklı iş adamlarının isimlerini verdiği ileri sürülen kişinin (!) ,ilgili gazete sahibi ya da çalışanları tarafından aranıp aranmadığı merak konusu oldu.
Şimdi kamuoyu bu önemli! İş adamının kim olduğunu merak ediyor.
Umarız o iş adamı kendisi hakkında ileri sürülen iddiaya da yanıt vermesi bekleniyor..”

Güncelleme Tarihi: 03 Mayıs 2017, 09:20
YORUM EKLE
YORUMLAR
devlet
devlet - 5 yıl Önce

yinemi bu adam yav.televizyonunu sattı akıllanmadı ..daha ne satacak acaba..

ATİLLA
ATİLLA - 5 yıl Önce

DEVLETİN POLİSİNİ VE JANDARMASINI KARIŞTIRMA AYAK OYUNLARINA ALİİ..DEVLETİN İŞİ GÜCÜ YOKDA SANAMI BİLGİ BELGE VERECEK.SEN KİMSİN BEE..

SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48