ÖRNEK İŞBİRLİĞİ YAPILDI

Örnek işbirliği gerçekleşti.

ÖRNEK İŞBİRLİĞİ YAPILDI
gundemeregli.com-Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçıları Derneği’nin Alaplı Belediyesi ve diğer belediyelerle işbirliği yaparak düzenlediği ödüllü Atık Pil Toplama Kampanyasında, Zonguldak genelinde ikinciliği  eden Alaplı Kılçak İlköğretim Kurumu  ödülünü aldı.

85 kilogram atık pil toplayarak kampanyaya katılan Kılçak İlköğretim Kurumu,  Fen laboratuvarı seti  ödülünü Alaplı Belediye Başkanı Dr. Nevzat Çimenoğlu verdi.

Kılçak İlköğretim Kurumunu ziyaret ederek, başarılarından dolayı okul idarecileri, öğretmenleri, öğrencileri ve velileri kutlayan Belediye Başkanı Çimenoğlu,  çeşitli malzemelerden oluşan laboratuvar  seti  ödülünü  Okul idarecilerine teslim etti.

Atık Pil Toplama Kampanyasında en başarılı ilçenin Alaplı olduğunu ifade eden Çimenoğlu, 
Zonguldak genelinde geçtiğimiz yıllarda , Çatak İlköğretim Okulu birinciliği, TOKİ Okçular İlköğretim Okulu da ikinciliği elde etmişti.  Bu başarı, Alaplı’nın, çevre temizliğine, doğal kaynakların korunmasına gösterdiği hassasiyetin bir göstergesidir” dedi.
Alaplı Belediye Başkanı Dr. Nevzat Çimenoğlu, öğrencilerle kısa bir süre de sohbet ederek malzemeleri öğrencilere tanıttı.   Kılçak İlköğretim Kurumu Müdürü Eşref Delibaş’ta , Belediye Başkanı Dr. Nevzat Çimenoğlu´na teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 07 Aralık 2013, 08:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48