VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ

VEDA YEMEĞİ DÜZENLENDİ
Zonguldak Karaelmas Üniversitesi (ZKÜ) Alaplı Meslek Yüksekokulu´nda emekli olan idareci ve personel için bir veda yemeği düzenlendi.
Alaplı Meslek Yüksekokulu´nda Müdür Yardımcılığı yapan ve emekli olan Yrd. Doç. Dr. Abdülkadir Tunç ve yüksekokul personeli Burhan Türkoğlu için bir veda yemeği düzenlendi.
Kdz. Ereğli Mühendisler Derneği´nde düzenlenen yemeğe; Kdz. Ereğli Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Azar, Kdz. Ereğli Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zekai Güner, Alaplı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Rıfhı Henden, Müdür Yardımcıları Öğretim Görevlisi Nevzat Solmaz, Eyüp Yener, okulda daha önce görev yapmış öğretim görevlileri, idari ve akademik personel, öğretim görevlileri, yüksekokul personeli ve eşleri katıldı. Yemekte konuşan Alaplı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Rıfhı Henden, Yrd. Doç. Dr. Abdülkadir Tunç ile birlikte okulun kuruluşundan bun yana hizmet verdiklerini söyledi. Tunç´a bundan sonraki yaşamında başarılar dileyen Henden, &[#]8220;1976 yılından bu yana görev yaptığım Yrd. Doç. Dr. Abdülkadir Tunç ile yaklaşık 36 yıldır hep birlik ve beraberlik içerisinde çalıştık. Bu üniversitenin bir parçası olarak diğer arkadaşlarımızla birlikte bu okulu kurduk. Bu okulun her taşında mücadele ettik. Çalışma hayatımız süresince tartışmamız olmuştur, ama asla birbirimizi kırmadık. Kendisi benim en büyük yardımcımdı, şimdi emekliye ayrıldı, inanın aramızdan ayrıldığı için üzgünüm, kendilerine yeni yaşamında başarılı sağlık ve mutluluk dolu yıllar diliyorum. Yine okulumuzda personel olarak hizmet veren Burhan Türkoğlu da okulumuzda 26 yıl görev yaptı, kendisine de başarılar dilerim&[#]8221; dedi.
Kdz. Ereğli Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zekai Güner de, &[#]8220;Okulumuzun delikanlısı olarak gördüğüm Abdülkadir hocamın asla önüne geçmedim. Kendisinin benim gönlümde ayrı bir yeri var, kendisi emekliliği gerçekten hak etti. Ben kendisine ve ailesine bundan sonraki yaşamalarında mutluluklar diliyorum. Diğer yandan okulumuzda yıllardır personel olarak görev yapan Burhan Türkoğlu da gerçekten dürüst ve çalışkanlığı ile bizlerin gönlünü kazandı. Kendisine ve ailesine de bundan sonraki yaşamlarında başarılar diliyorum&[#]8221; diye konuştu.
Yrd. Doç. Dr. Abdülkadir Tunç da, 44 yıllık meslek hayatının 36 yılının Alaplı Meslek Yüksekokulunda geçtiğini belirterek, &[#]8220;Aranızdan ayrılmak benim için de çok zor, ama her başlangıcın bir sonu vardır, ben bunun sonuna geldim. 44 yıllık meslek hayatımın 36 yılı Kdz. Ereğli ve Alaplı Meslek yüksekokullarında geçti. 1976 yılında o zamanlarda Alaplı Meslek Yüksekokulda toplam 8 personeldik, bugün bu sayı 100´leri buldu. O günlerde öğrenci sayısı 150´lerde iken bugün bu sayı 3 binleri geçti. Türkiye´mizin ihtiyacı olan adamlarını yetiştirdiğimiz öğrencilerin sayısı ise 19 binlere ulaştı. Eğer İşte bizim yetiştirdiğimiz öğrencilerimiz bugün ülkemizde aranan elemanlarsa bu siz değerli öğretim görevlilerimizin idarecilerimizin sayesinde olmuştur. İşte bunun için bu ekipten ayrılmak zor geliyor bana, hepinize yaşantınızda sağlık mutluluk ve başarılar diler, Allah´tan sizlere de böyle geceler yaşatmasını dilerim&[#]8221; dedi.
Yemekte ayrıca, Yrd. Doç. Dr. Abdülkadir Tunç ve yüksekokul personeli Burhan Türkoğlu´na okula vermiş oldukları hizmetlerden dolayı plaket ve çeşitli hediyeler takdim edildi.
Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2012, 13:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48