Oğlunun acısına 3 ay dayanabildi

Alaplı İlçesine Bağlı Gümeli Beldesinde 3 Ay Önce Kendisine Böbrek Veren 28 Yaşındaki Oğlu Tayfun Yıldız'ı Kaybetmenin Acısını Yaşayan Cevat Yıldız Tedavi Gördüğü İstanbul’daki Özel Bir Hastanede Bugün Yaşamını Yitirdi.

Oğlunun acısına 3 ay dayanabildi

Alaplı ilçesine bağlı Gümeli beldesinde 3 ay önce kendisine böbrek veren 28 yaşındaki oğlu Tayfun Yıldız’ı kaybetmenin acısını yaşayan Cevat Yıldız, tedavi gördüğü İstanbul’daki özel bir hastanede bugün yaşamını yitirdi.

19 Eylül tarihinde babasına verdiği böbrek sonrasında beklenmedik bir şekilde yaşamını yitiren Tayfun Yıldız’ın ardından bu kez de babası vefat etti. Uzun yıllardır böbrek yetmezliği rahatsızlığı yaşayan ve oğlunun kendisine verdiği böbrek ile yaşama tutunmaya çalışan Cevat Yıldız, bir süredir tedavi gördüğü İstanbul’daki özel bir hastanede bugün sabah yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Yıldız’ın cenazesi akşam saatlerinde İstanbul’dan Alaplı Devlet Hastanesi morguna getirilerek yarın öğle namazını müteakip Gümeli Merkez Camii’nde kılınacak cenaze namazı sonrasında toprağa verilecek.

Merhum Yıldız, oğlunun cenazesini evinin balkonunda hüzünlü bakışlarla takip etmişti.

Güncelleme Tarihi: 09 Aralık 2019, 19:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48