Ağız ve diş sağlığı hastanesi yeniden hizmet vermeye başladı

KARABÜK İL SAĞLIK MÜDÜRÜ DR. AHMET SARI, BUGÜN İTİBARİ İLE ACİL DURUM DIŞINDAKİ AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI HİZMETLERİNİN YENİDEN VERİLMEYE BAŞLADIĞINI DUYURDU.

Ağız ve diş sağlığı hastanesi yeniden hizmet vermeye başladı

Karabük İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Sarı, bugün itibari ile acil durum dışındaki ağız ve diş sağlığı hizmetlerinin yeniden verilmeye başladığını duyurdu.

Sarı, sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımda Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesinde normalleşme adımları kapsamında tüm ağız ve diş sağlığı hizmetlerinin başladığını, randevuların tamamının MHRS üzerinden randevu verilerek yapılacağını duyurdu.

Her poliklinik odasında yalnızca bir hastaya muayene işleminin yapılacağını da belirten Sarı, “Muayene süreçleri arasında yeterli süre bırakılarak diş üniti ve kullanılan tüm aletlerin sterilizasyonu sağlanacaktır. Vatandaşlarımızın hem kendi sağlıklarını hem de toplum sağlığını korumak için muayeneye gelirken mutlaka maske takmalarını ve yoğunluk oluşmaması için randevu saatinden 15 dakika önce hastanemizde bulunmalarını rica ederiz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 10 Haziran 2020, 12:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48