DATÜB Gençlik Kolları, KBÜ Rektörü Polat ile görüştü

DÜNYA AHISKA TÜRKLERİ BİRLİĞİ (DATÜB) GENÇLİK KOLLARI GENEL KOORDİNATÖRÜ VEHBİ BERK ÜLKER, KARABÜK ÜNİVERSİTESİ REKTÖRÜ PROF. DR. REFİK POLAT VE KARABÜK ÜNİVERSİTESİ REKTÖR YARDIMCISI PROF. DR. MÜCAHİT COŞKUN İLE BİR ARAYA GELDİ.

DATÜB Gençlik Kolları, KBÜ Rektörü Polat ile görüştü

Dünya Ahıska Türkleri Birliği (DATÜB) Gençlik Kolları Genel Koordinatörü Vehbi Berk Ülker, Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Refik Polat ve Karabük Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mücahit Coşkun ile bir araya geldi.

Ahıska Türkleri hakkında Rektör Polat’a bilgiler veren Ülker, görüşmede, üniversitedeki Ahıskalı öğrenci sayısının artırılması ve mevcut Ahıskalı öğrencilerin durumu hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

DATÜB Gençlik Kolları Genel Koordinatörü Vehbi Berk Ülker, Karabük Üniversitesi’nde yeni eğitim ve öğretim yılında lisans ve lisans üstü alanlarda Ahıskalı öğrencilerin artması yönünde kendilerinin de çalışma yapacağını belirterek, Rektör Prof. Dr. Refik Polat’a ve Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mücahit Coşkun’a görüşme ve ilgileri için teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 19 Haziran 2020, 20:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48