Gerekli yerlere ileteceğimizden şüphe etmeyin"

Gerekli yerlere ileteceğimizden şüphe etmeyin"

Gerekli yerlere ileteceğimizden şüphe etmeyin"

KARABÜK - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Bir şehrin milletvekilleri, iktidar partisinin il başkanı, rektörü, belediye başkanı, masanın etrafında toplanan ticaret odası başkanı, borsa başkanı, esnaf birlikleri başkanı veya sizin gibi kanaat önderleri, bir şehirle ilgili harekete geçiyorsa o şehirde başarı geliyor. Sanayisiyle ticaretiyle turizmiyle eğitimiyle marka şehir olma özelliğine kavuşuyor. dedi.

Karabük Sivil Toplum Kuruluşları Buluşması kapsamında Karabüke gelen Karacan, AK Parti İl Başkanlığını ziyaret ederek, İl Başkanı İsmail Altınöz ve partilerle görüştü.

Daha sonra Karabük Öğretmenevinde sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya gelen Karacan, buradaki konuşmasında, 81 ile gittiğini söyledi.

Gittiği illerde sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle bir araya geldiğini ve orada aldığı notları, gerekli kurum ve kuruluşlara, bakanlıklara, Başbakana, Cumhurbaşkanına, kim ilgilendiriyorsa hangi konu varsa bunları gerekli mercilere ilettiğini ve geri dönüş yaptığını aktaran Karacan, şöyle devam etti:

Bizim görevimiz köprü vazifesi görmek. Bizim görevimiz sizlerle hükümetimiz arasında ara noktada sizin buluşmanızı sağlamak. Sivil toplum örgütlerinin güçlülüğünü, sivil toplum örgütlerinin önderliğini, sivil toplum örgütlerinin temsil ettiği, ister 10 kişi olsun, 100 kişi, bin kişi olsun, ister ticaret odası olsun, ister borsa olsun, ister esnaf birlikleri olsun, temsil ettiği kişilerin o ülkeye, o şehre katkıda bulunması için bizim görevimiz siyasi irade olarak sizlerin işlerini kolaylaştırmak. Bunu il başkanı vasıtasıyla milletvekillerimiz vasıtasıyla yapacağız. Bunu AK Parti Karabük Milletvekili Burhanettin Uysal, eski TBMM Başkanı ve AK Parti Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin vasıtasıyla yapacağız ama genel başkan yardımcısı olarak da bunların hepsinden sivil toplum örgütlerinden sorumlu olarak da benim vazifem.

Ülkenin ve Karabükün kalkınması için ellerinden geleni yapmaları gerektiği vurgulayan Karacan, Bir şehrin milletvekilleri, iktidar partisinin il başkanı, rektörü, belediye başkanı, masanın etrafında toplanan ticaret odası başkanı, borsa başkanı, esnaf birlikleri başkanı veya sizin gibi kanaat önderleri bir şehirle ilgili harekete geçiyorsa o şehirde başarı geliyor. Sanayisiyle ticaretiyle turizmiyle eğitimiyle marka şehir olma özelliğine kavuşuyor. Bunu yapacak olan bu masanın etrafındaki insanlar. ifadelerini kullandı.

- Gerekli yerlere ileteceğimizden şüphe etmeyin

İl başkanlarına tavsiyede bulunan Karacan, bir ildeki rektör o şehirle kaynaştıysa o ilde ikinci üniversitenin çıktığını, o ilde bir sinerji oluştuğunu kaydetti.

Karacan, o ilde siyasetle beraber hizmet de geldiğini belirterek, Lütfen şehrin valisini, şehrin kanaat önderlerini devamlı sizler sıkıştırın. Eğer bu memlekette, Karabükte ekmek yiyen, Karabük için mücadele eden, geçimini sağlayan, evlatları, gelecek nesilleri için bir şey yapmasını istiyorsanız, en iyisi, en güzeli insanların en hayırlısı bir birine faydalı olandır diye bir söz var, birbirimize fayda etmemiz lazım. O yüzden bu kanaat önderlerinin bu şehirle ilgili isteklerini, Ankarada en iyi şekilde gerekli yerlere ileteceğimizden şüphe etmeyin. şeklinde konuştu.

haber

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2017, 15:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48