Yenice Belediyesi’nden Uzunkum köprüsü ışıkları konusunda tarihi adım

Yenice Belediye Başkanı Zeki Çayli, Böyle Toplumsal Bir Konuda Artık Duyarsız Kalmalarının Mümkün Olmadığını Belirterek , Haftada 1-2 Kazanın Yaşandığı Uzunkum Köprüsü Işiklari İçin Acil Tedbirler Alınması Gerektiğini Dile Getirdi.

Yenice Belediyesi’nden Uzunkum köprüsü ışıkları konusunda tarihi adım

Yenice Belediyesi, tarihi bir girişim yaparak karayollarından, Uzunkum Köprüsündeki ışıklarda yaşanan kazaların önüne geçilmesi için tedbirler alınmasını istedi.

Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı, böyle toplumsal bir konuda artık duyarsız kalmalarının mümkün olmadığını belirterek , haftada 1-2 kazanın yaşandığı Uzunkum Köprüsü ışıkları için acil tedbirler alınması gerektiğini dile getirdi.

Çaylı , Dereli Petrol ile Yenice Şehir Girişi arasındaki bölüme hız kesiciler yerleştirilmesi gerektiğini ifade etti ve bu konuda Kastamonu Karayolları 15 nci Bölge Müdürlüğü ile yazışmalara başladıklarını söyledi.

Konunun takipçisi olacaklarını açıklayan Başkan Çaylı , hafif bir yağmurda dahi belirtilen aralıkların zemininin kayganlaştığını bildirdi ve bir çok üzücü kaza ile karşılaştıklarını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 24 Eylül 2019, 11:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner12

banner38

banner4

banner37

banner39