21 bin maske teslim edildi...

Maskeler Dernek Başkanı Kılıç'a teslim edildi

21 bin maske teslim edildi...

Zonguldak’ın Ereğli ilçe Kaymakamlığı tarafından mahalle halkına dağıtılmak üzere hazırlanan 1. Etap maskeler Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç’a İlçe Spor Müdürü Serkan Keleş tarafından teslim edildi. 21 bin adet maskeyi teslim alan Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç, maskelerin temininde desteklerini esirgemeyen İlçe Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu’na teşekkür etti. 

Ereğli’ de Köy muhtarlarına yapılan maske desteğinin tamamlanmasının ardından mahallelerde yaşayan vatandaşlara dağıtılmak üzere İlçe Kaymakamlığı tarafından hazırlanan 21 bin adet maske Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç’a İlçe Spor Müdürü Serkan Keleş tarafından kapalı spor salonunda teslim edildi.

2 ayrı etapta dağıtılacak maskeler, ilk olarak Göktepe, Kıyıcak, Hamzafakıllı, Topçalı, Bölücek, Dağlar, Kışla, Elmatepe, Kavaklık, Belen ve Yeni Belen mahalle muhtarlarına teslim edilmek üzere yola çıktı.

Ereğli Muhtarlar Derneği Başkanı Şükrü Kılıç, 2 ayrı etapta dağıtılacak olan maskelerin birinci etabının 11 mahalle muhtarına teslim edileceğini söyledi.  

Desteklerinden dolayı Ereğli Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu’na teşekkür eden Kılıç “Ereğli Kaymakamımız Sayın İsmail Çorumluoğlu’nun desteği ve katkıları ile daha önce köy muhtarlarımıza köy halkımıza dağıtılmak üzere ve Belde muhtarlarımıza da mahalle halkına dağıtmak üzere maskelerimizi teslim etmiştik. Bugün de burada yine Kaymakamımız Sayın İsmail Çorumluoğlu’nun destekleri ile 21 bin adet maskemizi ilk etapta 11 mahalle muhtarımıza vatandaşlarımıza destek vermek adına teslim aldık. Birkaç gün içinde de ikinci etap maskelerimizi teslim alarak diğer mahalle muhtarlarımıza teslim edeceğiz. Allah devletimize zeval vermesin. Başta Ereğli Kaymakamımız sayın İsmail Çorumluoğlu ve İlçe Spor müdürü Serkan Keleş olmak üzere emeği geçen herkese Muhtarlarım ve şahsım adına teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Mayıs 2020, 00:09
YORUM EKLE
YORUMLAR
Eregli halkı
Eregli halkı - 2 yıl Önce

Muhtarlar aldıkları maskeleri dagıtmıyorlar

SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48