’40 YAŞ ALTI 40’ LİSTESİNE GİREN EREĞLİLİ GENÇ GİRİŞİMCİ BAŞKAN POSBIYIK’I ZİYARET ETTİ

’40 YAŞ ALTI 40’ LİSTESİNE GİREN EREĞLİLİ GENÇ GİRİŞİMCİ BAŞKAN POSBIYIK’I ZİYARET ETTİ

Fortune Türkiye’nin “40 yaş altı 40” listesinde laboratuar ortamında elmas sentezi gerçekleştiren Appsilon Enterprise şirketi ile yer almayı başaran şirketin kurucu ortağı ve CEO’su Ereğlili Buğra Kuloğlu, Belediye Başkanı Halil Posbıyık’ı ziyaret etti.
Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Fortune Türkiye Dergisi tarafından açıklanan “40 Yaş Altı 40” listesinde adı yer alan laboratuar ortamında elmas sentezi gerçekleştiren Appsilon Enterprise şirketinin kurucu ortağı ve CEO’su Ereğlili Buğra Kuloğlu ve babası Sıtkı Kuloğlu’nu başkanlık makamında kabul etti.
Kuloğlu, gerçekleşen ziyarette Ereğlili gençlere ilgisi ve duyarlılığından dolayı Belediye Başkanı Halil Posbıyık’a  teşekkür etti.
Başkan Posbıyık, başarısından dolayı daha önce bir mektup yazarak kutladığı genç girişimciyi bir kez daha tebrik ederek Ereğlili gençlerin ulusal ve uluslararası başarılarından gurur duyduğunu belirtti.
Posbıyık, “Kdz.Ereğli’nin bir evladının laboratuar ortamında elmas sentezi gerçekleştirerek dünyanın bir çok ülkesine ihracat yapan şirketin kurucu ortağı ve CEO’su olması  hem ülkemiz hem de bizler için gurur verici. Sizi ve şahsınızda çalışma arkadaşlarınızı kutluyorum. Sizin bu başarınız Ereğli’mizin gençlerine de örnek teşkil edecektir. Ereğlili gençlerimizin ulusal ve uluslararası her alanda ortaya koydukları başarılardan gurur duyuyorum. Başarılı çalışmalarınızın artarak devam etmesini diliyorum” dedi.
Posbıyık Kuloğlu’na ayrıca içerisinde kente özgü ürün ve katalogların yer aldığı Kdz. Ereğli çantası hediye etti. 

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2021, 14:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48