Ağabey Ereğli'deydi!

Ağabey Ereğli'deydi!

Ağabey Ereğli'deydi!

Zonguldakın Ereğli ilçesi Belediyesi 10-16 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Engelliler Haftası kapsamında bazı etkinlikler düzenledi.
Atatürk Kültür Merkezi Sinema salonundaki Gülsem Engelliler Sarat Grubu gösterisini, TBMM Eski Başkanı Köksal Toptan ve eşi Saime Toptan, Kdz. Ereğli Kaymakamı Nazım Madenoğlu, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal ve eşi Sevim Uysal, Kdz. Ereğli Fiziksel Engelliler Derneği Başkanı İsmail Şentürkünde aralarında bulunduğu çok sayıda davetli izledi.
Akın Aktaşın sunumu ile gerçekleşen etkinliğe, Doğu Türkistanlı Mücahit Kaşgarlı şiirleri, Görmezden Gelme adlı stand up gösterisi ile Hamza Demir, Engelsiz empati ile Ressam Yusuf Akgün ve şarkıları ile Popstar Serkül Kan şarkıları ile renk kattı.
Etkinliğin sonunda Saime Toptan ve Tiyatro Grubunun Sanat Yönetmeni Funda Uğurluaya çiçek ve teşekkür plaketi takdim eden Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, gösteride emeği geçen herkese teşekkür etti.
Bu arada hafta etkinlikleri kapsamında dün de İlçe Gençlik Spor Salonunda Engelliler Folklor gösterisi ve konserler düzenlendi.

haber

haber

haber

haber

haber

haber

haber

haber

haber

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2018, 18:50
YORUM EKLE
YORUMLAR
yaşar kavurmacı
yaşar kavurmacı - 4 yıl Önce

ne abisi ya zongıldaka ne yapmış geçin bunları

SIRADAKİ HABER

banner44

banner41

banner47

banner45

banner46

banner48