AİLE SAĞLIK MERKEZİ CUMA GÜNÜ HİZMETE AÇILACAK

AİLE SAĞLIK MERKEZİ CUMA GÜNÜ HİZMETE AÇILACAK

Kdz. Ereğli'ye bağlı Gülüç Belediyesinde yapılan, Gülüç 1 No’lu Aile Sağlığı Merkezi Cuma günü halkın hizmetine açılıyor.

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, Meclis üyeleri ile birlikte Cuma günü Açılacak olan, Gülüç 1 No’lu Aile Sağlığı Merkezinde incelemelerde bulundu. Yaptığı İncelemeler hakkında sosyal medyasından paylaşımda bulunan Demirtaş, şu ifadeleri kullandı:

“Gülüç 1 No’lu Aile Sağlığı Merkezi Cuma günü halkımıza hizmete açılıyor. Her yapılan hizmet vatandaşımızın daha rahat etmesi içindir. Meclis Üyelerimiz Sn. Mustafa Sarı, Sn. Şükrü Arslan, Sn. Sedat Taşdelen, Sn. Fahri Çakır ile birlikte Gülüç 1 No’lu Aile Sağlığı Merkezimizi inceledik. Gülüç Belediyesi olarak her alanda yatırım yapıyoruz ve insanımıza hizmet etme noktasında sürekli gayret içerisindeyiz. Belediye olarak sadece alt yapı, yol ve temizlik hizmeti yapmıyoruz bununla birlikte pek çok üst yapı hizmetini de yerine getiriyoruz. Bu yatırımlar içerisinde eğitim, sağlık, sosyal, kültürel yatırımları bunların hepsini belediye olarak vatandaşlarımızın hizmetine sunmak için gayret ediyoruz.

Bu kapsamda sağlık alanında önemli bir yatırım olan Gülüç 1 No’lu Aile Sağlığı Merkezimiz de Cuma günü halkımıza hizmet vermeye başlayacaktır.

Belediye hizmetleri noktasında çıtayı düşürmeden devam ettirmeye çalışıyoruz. Devam eden yatırımlarımız var bunları da inşallah bittiği zaman önümüzdeki sezona da yetiştirecek şekilde açılışını yapacağız. Burada yapılan yatırımın beldemiz için hayırlı olmasını temenni ediyorum.

Görev yapacak olan Aile Hekimi Dr. Taha Yasin Acar, Hemşire Elçin Çağan Hergül sağlık çalışanlarımıza da kolaylıklar diliyorum

Gülüç 1 No’lu Aile Sağlığı Merkezi hafta içi 08.30-12.30 / 13.00-17.00 saatleri arasında halkımıza hizmet verecektir.

Güncelleme Tarihi: 04 Şubat 2021, 11:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner5

banner41

banner47

banner4

banner46

banner48